Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szidja a Fidesz Magyar...

Aki szidja a Fidesz Magyar Polgári Szövetséget, az mégis melyik pártot javasolja helyette? Indokkal.

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 15:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Természetesen senkit és egyiket sem, mert annyira függetlenek, hogy már a valóságtól is.
2016. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 partizana ***** válasza:
97%
Aki szidja sem feltétlenül lát alternatívát helyettük, lehet, hogy egyszerűen csak őket sem látja megfelelőnek, mint ahogy az összes többit sem.
2016. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
olyat,aki nem "polgári" feudalizmust akar..
2016. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%

LMP, Jobbik, Együtt, Liberálisok, MOMA, 4K!, Kalózpárt, stb.

Indok: nem egy hatalommániás, valóságtól elrugaszkodott bolond vezeti ezeket. Nem nézem ki az egyik felsorolt pártból sem, hogy ezer milliárd forintokat lopnak el teljesen nyíltan, majd a nyíltan ellopott pénzből nyílt urizálásba kezdenek, közben szépen nyílt félelemkeltéssel és nyílt korrupcióval védik magukat. De nem muszáj pártnak lennie, mondjuk egy kutya vagy egy kupac amőba is kevésbé lenne káros, mint a Fidesz Magyar Polgári Szövetség. Mondj egy pozitívumot, amiben a Fidesz jobb, mint egy kutya. Mert én tudok akármennyit mondani, amiben rosszabb.

2016. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 MolotovPunk ***** válasza:
91%

Senkit,de ha nagyon választanom kéne,akkor inkább baloldalt választanám,vagy natúran az LMP-t.

(Indok:Azért,mert azok valószínűleg lazábbak-liberálisabbak lennének.)

2016. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
8%
lazábban kezelnék a közpénzt az biztos
2016. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
7%
Természetesen az egyetlen tisztességes, sőt, egyetlen (!) magyar pártot: a Jobbikot. Az LMP-t nem választanám, szerintem hasonló viszonyban vannak az igazmondással, mint a Fidesz. A hatalomért, a bársonyszékért mindent, ilyen az SZDSZ 2, tenni ők sem tudnának sokat tenni a folyamatos hazudozás mellett. Ők nagyon establishment-ellenesek, csak az elődpártjuk feküdt össze kétszer a kommunistákkal a hatalomért... A belőlük kivált PM most épp az alapjövedelmet akarja bevezetni...
2016. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó vagyok, igazából nem is idokoltam meg azon kívül, hogy az egyetlen tisztességes és magyar párt, annyira egyértelmű a választás egy épelméjű ember számára, hogy nem hazug, önző, lejáratódott maffiapártokat kell választani.
2016. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 MolotovPunk ***** válasza:
66%

Aha és miből gondolod,hogy a Jobbik tisztességes lenne,ha hatalomra kerülne?Csak,mert nagyon úgy néz ki,hogy Jobbik hatalomra kerülése érdekében akár (lehet) képes lenne Fidesz-el koalícióra lépni.

Mellesleg abban a pártban több belső viszály van,mint akármelyik baloldali pártban.Nehogy pártszakadás legyen majd a vége...azért mondom ezt,mert többen attól tartanak.

2016. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 MolotovPunk ***** válasza:
19%

Az alapjövedelemmel semmi gond nincsen.Azt én is támogatnám.

(Egyébként azt sok Fidesz szavazó is.)

2016. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!