Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz-kormány ennyire...

Ha a Fidesz-kormány ennyire utálja a menekülteket és szabadságharcosdit játszik, akkor hogy van képük támogatni a Közel-keleti menekülteket? Nem értem ezt az összefüggést, hogy most akkor velük van a Fidesz, vagy ellenük?

Figyelt kérdés

Teszem hozzá, hogy ez nem "ballibsi" forrás, hanem Fideszes!

Csak azért is tettem fel ezt a kérdést, hogy érezzétek, tapasztaljátok ezt az ellentmondást!


[link]



2016. máj. 25. 22:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Nem értem ezt az ELLENTÉTET...
2016. máj. 25. 22:50
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

nem a fideszesek utálnak bárkit is, hanem az ellenzék utálja a fideszt és terjeszt ilyeneket

az utálkozás gondolom már ballisbsi forrásból van :)


európa elgettósodása ellen van szerintem minden épelméjű ember a menekültek ellen

2016. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
ez csak ilyen kamu utálat mindenki tudja hogy ezzel az kamu megvédjük magyarországot csak kampány hogy minél többen rájuk szavazzanak 2018 ban
2016. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"ballisbsi forrásból van"


Nem tudsz olvasni???

Azt írtam, hogy FIDESZES FORRÁS!!!

Fogyika!

2016. máj. 25. 22:53
 5/11 A kérdező kommentje:

Meg amúgyis, ha ennyire Fityisz szimpatizáns vagy és gondolom, hallgatod a propaganda Kossuth Rádiót, ahol a nap 24 órájában a migránsokról fröcsögnek fideszesek és a hírbemondók, meg még nyomatja a Fidesz a kvótaellenes, EU és menekült ellenes propagandáját!

Ezért is Soros és a "ballibsi" Gyurcsány a hibás?

2016. máj. 25. 22:55
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

"és gondolom"


a színes gondolatvilág nagy fontos :)

2016. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"a színes gondolatvilág nagy fontos :)"


Hogy te milyen cinikus vagy! :D

Nem a kérdésre válaszolsz csak provokálni tudsz!

Sok kérdésben összefutottam veled és híres vagy a nyomdafestéket nem tűrő provokálásodról, trollkodásodról!

Neked itt semmi keresnivalód nincs, ha nem tudsz értelmesen válaszolni egy kérdésre!

2016. máj. 25. 23:42
 8/11 A kérdező kommentje:

Most mi bajotok van?

Én csak válaszokat várok és nem pedig alpári, provokatív kommenteket!!!

2016. máj. 25. 23:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért nem nem érted, mert keresed az összefüggést, de nincs. Vagy legalábbis olyan értelemben nincs, ahogy te gondolod.

Ilyen reakciók mellett nem csodálom, hogy senki nem akar neked értelmes választ adni.


https://www.youtube.com/watch?v=k8njRmW0BWA


Tessék. Vetítsd át Európára. Tudom neked nem lesz egyszerű, de próbáld meg.


UI: Stílusomat köszönd a te stílusodnak.

2016. máj. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A baj azzal kezdődik kérdező, ahogy az egészet szemléled. Nem egy megoldandó probléma, hanem "utálom,vagy szeretem". Nem a sokféle aspektus, hanem a "velük vagy ellenük".

Nos, egyik se. Vegyük ketté, nézzük előbb a Fidesz tevékenységét. A Fideszt (alapvetően Orbánt) kizárólag a hatalom érdekli. Ez belpolitikai kérdés, azonban van környezetünk, vannak másoknak is véleményük és hatásuk, tehát a külpolitikát se hagyhatjuk figyelmen kívül. Orbán hatalmi belpolitikája alapján felismerte, hogy a menekültkérdés jól meg lehet lovagolni, mert a (bugyuta) népnek tetszik a szabadságharc, ha jól adják elő. Lett is propaganda, táblák és kerítések. Meg nagy hajcihő a Keleti pályaudvaron (Orbán szándékából, nem a menekültekéből). Azonban figyelembe kell vennie a külföld vélekedését, és e kettőt úgy hangolja össze, hogy "én támogatom a menekülteket" (ez a külföldnek szól). Majd folytatja (most már külföldnek és belföldnek) "adok pénzt, hogy máshol ne éhezzenek, de ide ne jöjjenek".

Nézzük a másik felét is. Ekkora migráció nem normális, ez a háborúk és az abból következő gazdasági csődök miatt van. A tömeg jön, ez kivédhetetlen. Kivédeni úgy lehetne, ha megszüntetnék a háborút. Akkor nem jönne a tömeg. A háború viszont a nagyhatalmak gazdasági érdeke, ebbe Orbán nem tud beleszólni. Abba se, hogy Európa számos országában jól jön az olcsó munkaerő. Még hátulütői árán is. Röviden: Az Unió fellépése ez ügyben minimum egyoldalú. Inkább önző. Ilyen helyzetben nincs jó megoldás. Orbán egy olyan rossz megoldást választott, ami az ő (hatalomigénylő) szempontjából viszont jó. Eltereli a belpolitikai figyelmet a migrációra a lopás helyett, ugyanakkor gesztusokat tesz az Uniónak, hogy azért nagyon ne bántsák. A szomorú, hogy ezt az Unió saját önző céljai miatt elfogadja. És még az a szomorú, hogy így Orbán önzése és az Unió még nagyobb önzése is a menekülteken csattan. Se lakásuk, se munkájuk, se jövőjük, és még éheznek is, és le is nézik őket. Ki gyűlölettel, ki csak úgy. Ami által Európa és a Közel Kelet (Észak Afrika) között a kölcsönös utálat és ellenszenv csak nő. Aminek jó vége nem lehet.

2016. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!