Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány által meggyanúsított...

A kormány által meggyanúsított civilszervezetek, cáfolták valaha, hogy külföldi ügynökök?

Figyelt kérdés

Soros György által finanszírozott szervezetekről van szó.

Nem cáfolták egyszer sem, hogy ügynökök, vagy ahhoz hasonló áruló tevékenységet végeznek.


Ez nem egy kormánypárti Fideszes,nem Fideszes kérdés, téma.Hanem nemzeti magyar és áruló kérdés.


Ez a szervezetek társadalombomlasztó hatásúak.

Mit is finanszíroz Soros György?

-családellenességet

-szodómiát

-radikális feminizmust

-perverziót

-migránssimogatást


És legfrissebbet, egyben személyes kedvencemet, kiállítást a menstruációról a CEU-n.



2016. máj. 27. 20:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

# 19/20 Időpont tegnap 22:13


1) Nem személyeskedtem.

2) Te, személyesen nem írtál semmit. Linkeltél valamit, aminek nagyjából nulla relevanciája van, egy olyan oldalról, amit értelmes ember meg sem nyit (Na, most személyeskedtem).

3) Te pofázol arról, hogy nekem egyből ruszki propaganda a ruszki propaganda, amikor meg kapásból liberális lettem neked :-D Aztán meg konteohívőként konteohívőzöl. Ha a kettős mérce fájna, a fajtád beleőrülne...

2016. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát bekakilok, komolyan.


Direkt nem látjátok vagy csak engem szivattok:

[link]

2016. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Salamon Bálint ***** válasza:

Szlovákiában a magyar kormány által támogatott szervezetek lesznek külföldi ügynökök.

Na, most lehet tapsikolni!

ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!