Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Petőfi Rádió...

Mit gondoltok a Petőfi Rádió átalakulásáról és az ezzel járó elbocsátásokról?

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 28. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Amikor először olvastam a témában a felháborodást, azt hittem, hogy vissza akarják állítani a 2007 előtti műsorrendet, és a Kossuthhoz hasonló, beszélgetős műsort terveznek. Aztán kiderült, hogy csak lecserélnek egy tucat rádiós celebet, de ugyanúgy zenerádió marad a Simicska-médiából érkező rádiós celebekkel. Eddig sem hallgattam, ezután sem fogom.
2016. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De attól majd ott is megy keményen a kampány propaganda, mint a Kossuthon!
2016. máj. 28. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

# 2:


Ezt mire alapozod? A Petőfi TV-t is Fideszes propaganda bulvárcsatornának harangozta be a balliberális ellenzék, de azóta sem látom, hogy esténként a KDNP ifjúsági tagozata tartana rajta kerekasztal-beszélgetést a hagyományos női szerep az anyaság mellett...

2016. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem akarlak megsérteni, de intelligens ember már lassan 10 éve nem hallgat rádiót, nem néz tévét.
2016. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
A világért sem akadékoskodnék, kb. soha életemben nem hallgattam rádiót, tv-t se nézek már 7-8 éve tuti, de mi a baj azzal, ha lecserélnek egy magánrádiónál dolgozókat? Arról nincs cikk, ha a kutyámfüle multinál lecserélik a teljes vezetőséget, pár rádiós leváltása miatt meg ekkora kabaré van? Hallgass mást ha nem tetszik. Kismillió adó van.
2016. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igazából én nagyon csalódott vagyok mert Buda Marciék voltak a kedvenc műsorvezetőim:/
2016. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nagyon csalódott vagyok. Az összes műsor megszűnt amit hallgattam és az eddigi műsorvezetőket is megszoktam, megkedveltem már. A jelenlegi (új) műsorrendben nincsenek tematikus műsorok csak igénytelen összevisszaság értelmezhetetlen műsorokkal, műsorcímekkel. Nem értem mire volt jó ez az egész. Miért nem volt jó a "Nagyon zene"? A Petőfin minden zenei irányzatot lehetett hallgatni amit máshol nem és ettől volt színes és jó. Most ez mind egy az egybe megszűnt és ez is egy tucatrádió lett a sok közül. Kinek jó ez? A zeneiparnak biztosan nem.
2016. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#5:

Azért van ekkora "kabaré" mert gyakorlatilag egyik napról a másikra megszűnt minden műsor és eltűnt minden műsorvezető. Azért ez elég drasztikus változás nem? A hallgatók pedig értetlenül állnak ez előtt ahogy én is. Amiért hallgattam évekig azok a műsorok már nincsenek és még hasonló műsor sincs.

2016. jún. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!