Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migránssimogató és a rasszis...

A migránssimogató és a rasszista tulajdonképpen ugyanaz a kategória csak máshogy hívjuk őket?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Egqyáltalán nem ugyan az a kategória. A rasszista egy nagyjából jól behatárolható kifejezés: olyan ember, aki csak származás/bőrszín/rassz alapján ítél meg negatívan valakit, felsőbb- alsórendűnek sorol be rasszokat.


A "migránssimogató" kifejezést szélsőjobbos körökben használják olyanokra akik szerint nem feltétlenül az a megoldás a migráció ellen hogy kiírtják őket mint a kutyákat.

2016. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Én nem akarom, hogy migránsok jöjjenek ide nagy számban, de rasszista sem vagyok. Ha mondjuk 10 ezer aranyszőke, kék szemű germán akarna idejönni, azt is ellenezném.


Pár csinosabb hölgy esetleg kivételt képezhetne belőlük. Meg arabból is.

2016. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Ravasz kérdés.
2016. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Én nem akarom, hogy migránsok jöjjenek ide nagy számban, de rasszista sem vagyok."


Az nem létezik barátocskám, ilyen kategória nincsen, jó!?

Tessék egyet választani de már! Csak okosan, mert vagy megütlek vagy megölellek. :D

2016. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Az nem létezik barátocskám, ilyen kategória nincsen, jó!? "


az nem rasszizmus, ha mindenkit utál...

2016. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#2


Azért ha 10 ezer aranyszőke, kék szemű germán nő jönne ide, a legjobb söreikkel, azt azért nem kéne visszautasítani!

2016. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azért majdnem jött már ide 10.000 német :D Ha jól tudom átvonulni akartak magyarországon és vagy elfoglaltak volna vagy csatlakoznunk kellett...

A két kategória felettébb ellentétes inkább. Liberálisok ember pártiak, legyen akármilyen faji,nemzetiségi, vallási vagy egyéb hovatartozása az embernek, akkor is elfogadják. Amíg a rasszisták tulajdonképp elítélik azt aki különbözik tőlük bőr,származás/vallás alapján

2016. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Nincs rasszizmus.

Migráncsok vannak, egyelőre.

2016. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

Az európaiak nagyon ostobák. Meg kellett volna húzni európában egy határvonalat, amit szigorítva őriznek, és egyszerűen nem engedik be őket.


De ezt Merkel csinálja, neki köszönhetjük ezt a szép adag migránst. Én megértem az álláspontját, jót akar tenni emberekkel, ami szép és jó dolog, de a vége csúnya lesz. A saját hazáját teszi ezzel tönkre, és veszélybe sodorja Európát is.


De engem valahol már nem is érdekel, mit sajnálkozzak? Ha be akarják őket telepíteni csinálják, van nagyobb baj is az országban pár ezer migránsnál. Mondjuk annyi veszélye lesz, hogy esetleg terrorista is előfordul majd köztük. Ha beengedik őket, akkor lehet készülni a legrosszabbra. Akkor a metróba és egyéb nagyobb épületekbe nem fogok bemenni.

2016. jún. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát összességében ugyanúgy rasszisták, mert egyeseket különbeknek tartanak másoktól. :)
2016. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!