Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migránssimogató és a rasszis...

A migránssimogató és a rasszista tulajdonképpen ugyanaz a kategória csak máshogy hívjuk őket?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Senkit nem tartunk különbnek. De kevesebbnek sem, mint ti. Nehéz ezt felfogni?
2016. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

"A "migránssimogató" kifejezést szélsőjobbos körökben használják"


Kac-kac, a nap vicce.


Én már egy csomó balos cigánytól, zsidótól hallottam.


Persze ismerjük a definíciót a magukat toleránsnak valló, de gyakorlatilag kirekesztő liberáliséknál:


szélsőjobbos = mindenki, aki nem pont ugyanúgy gondolkodik, ahogy ők

2016. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Rasszista jelzőt már megkaptam rejtett munkaerőtől, mert nem adtam nekik a pénzem mikor felvettem az automatából. Így joggal iramodtak utánam 7-en és kergettek végig az utcán az öljük meg a büdös, rasszista magyart jelmondattal.

A migránssimogatóktól is megkaptam a rohadt rasszista kitüntetést, mert nem voltam hajlandó aláírni a petíciójukat.

Mivel nem a narancsra szavaztam, (igaz nem is szavaztam senkire) ezért is rasszistának titulálnak.


Tehát sokak szerint rasszista vagyok, annak ellenére, hogy sem szavakkal, sem tettekkel nem adtam rá okot. Manapság mindenki rasszista és bűnös, aki fehér és nem tudja bizonyítani az ellenkezőjét... Nos én ezt tartom rasszizmusnak!

2016. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

" Senkit nem tartunk különbnek. De kevesebbnek sem, mint ti. Nehéz ezt felfogni?"


Még, hogy nem tartotok! :D Főleg a magyarokat kevesebbnek tartani nagy divat nálatok.

2016. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Rasszista szereti magát és embertársait, de nem helyezi előtérbe a többi embert VS migránssimogató gyűlöli magát és a fehér embereket főként, a külföldi hódítókat piedesztálra emeli.
2016. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért ezekkel a szőke kék szemű germánokkal feldobtátok a napomat srácok... :D Mondjuk nekem egyből kövér, hátrafont hajú pufók szépségek ugrottak be tucatnyi söröskorsóval a kezükben, de ez is bizonyítja, hogy nincs kövér nő, csak kevés alkohol.

Tehát a lányeg, hogy ez két teljesen külön kifejezés. A migránssimogatót én még nem is hallottam.

Viszon nincs kapacitásunk arra, amit Amerika csinál a latin amerikaiakkal. Hol lenne Cesar Milan, ha nem játsza ki a kerítést? XD


Nagyon elgondolkodtató ez a "minden fehér bűnös vagy rasszista, amíg nem bizonyítja az ellenkezőjét".


Ennek fényében rasszistának tartom azt, aki szőke kék szemű árjákhoz vagy büdös cigányokhoz nem képes közeledni, csak "...kva anyátok..." szinten. Aki ránéz egy emberre, és már ELŐRE fölhúzza magát, hogy "istenem ezzel nem lehet beszélni", mert barnább a bőre, az rasszista.

2016. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A migránssimogató a migránsverő ellentéte.
2016. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!