Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem békül végre ki...

Miért nem békül végre ki Simicska úr és Orbán Viktor miniszterelnök?

Figyelt kérdés
Én mint fideszes nagyon örülnék neki, ha béke lenne ezen a fronton, mert az ős idők óta a fideszesek egy családként tekintenek egymásra, persze akadnak érdek ellentétek de idővel mindenki rendezni tud mindent akármekkora is legyen a harag és a csalódottság. Nem mellesleg, szerintem nagyon sokat nyerne a Fidesz is a választás előtt, ha ismét a HírTV is azon az oldalon állna nem függő tétel lenne. Hm?

2016. jún. 4. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem illik Orbán Viktort "miniszterelnöknek" nevezni, mert nem úgy viselkedik, ahogy kell!

Erőszakos, akadékos, terrorizál, fenyegetőzik, propagál, uszít!

Amúgy ne béküljenek csak ki!

Simicska nagyon jól tudja, mekkora egy féreg az a Viktor!

2016. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem békülnek ki, mert Simicskának sok ez a dolog, amit tetten Orbán.
2016. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én most nem a nézeteltérésről kérdeztem meg hogy ki milyen hanem arról, hogy a fidesznek és úgy általában az egész közvélemény-közérzetnek jót tenne ha ő is ismét az érában lenne hiszen egy olyan emberről beszélünk aki sokaknak ad munkát, tapasztalt és jó vállalkozó, nyilván a szociknak nem az de amúgy igen. Én örülnék, ha a fideszen belül nem lennének ilyen dolgok hiszen azért szavaztam anno rájuk mert elegem lett a baloldalon belüli zavargásokból és egymás utálatából, gondoltam ez egy sokkal összetartóbb társaság, ezért szavaztam rájuk többek közt. Ez a mai napig áll, ezért is olyan kakukktojás ez nekem, hogy egykor jó barátok voltak, nincs az a viszony ami úgy megromolhatna, hogy ne lehetne helyrehozni csak akarat kell mindkét fél részéről. A miniszterelnöknek pedig igenis kijár a Miniszterelnök Úr kifejezés, függetlenül attól kinek mi a magánvéleménye, míg ő a miniszterelnök addig igenis ez kijár neki, ebben szerintem kár lenne vitát nyitni bárkinek is!
2016. jún. 4. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Azt hiszed, hogy a Fidesz olyan egységes párt? Akkor jó nagyot tévedtél..:)))
2016. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Orbán sokkal egoistább és makacsabb ember annál, hogy holmi békéket kötögessen, amikor anélkül is megy neki a szekér.


Simicska sokkal jobban ismeri Orbánt, mint itt bárki. Milliárdos lévén nem lehet hatni rá tévéreklámokkal, Tv2 híradóval, plakátokkal és semmilyen érdeke nem köti a fideszhez. Vagyis ki tud és ki mer mondani olyat, amit a megtévesztett magyar társadalom nem tud és amit a fidesz érdekemberei nem akarnak kimondani.


Simicska okosabb ennél.

2016. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ezek mellett Orbán nárcisztikus és imád kérkedni a hatalmával, szereti megmutatni, hogy ki a vezér. Ezt jól mutatja a gigantikus stadionépítési láz és hogy mostmár a várat is ki akarja sajátítani magának. Egy ilyen jellemű ember nem engedheti meg, hogy békét kössön, hisz retteg attól, hogy elveszítheti tekintélyét. Érdekember lévén, majd kibékül, ha azzal ö jól jár. Érdekes végighallgatni a 15 évvel ezelötti tévés interjúit és a maiakat. Teljesen más a testbeszéde és a mostani interjúival teljesen szembemegy a saját önmagával. Mert az érdeke ezt diktálja.
2016. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

" mert az ős idők óta a fideszesek egy családként tekintenek egymásra"


.... egészen addig amíg az érdekeik azt kívánják.

2016. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én azért örülök, hogy Orbán Viktor a "vezér" ahogy fogalmaztok. Hogy őszinte legyek, a fidesz ereje igencsak sokban az Orbán Viktor habitusában és nemzetközi szinten elismerhető jelentékeny személyiségének köszönhető. Lehet nem szeretni és lehet szeretni, de abban senkivel sem lehet vitatkozni, hogy egy nagyon erős jellem és rendkívül határozott politikus, talán az országban nincs is másik hozzá hasonlóan vezető személyiségű politikus! Ez pedig igenis egy jó politikus ismérve, függetlenül attól, hogy a nézeteit valaki magáénak vallja vagy sem. Szerintem.
2016. jún. 5. 09:25
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem az Orbán nézeteivel van a gond, mert a jobboldaliság nem probléma, akárcsak az igazi baloldaliság. Abban van a gond, hogy Viktor nem az, aki 89-ben kiállt a Kossuth térre. Amit más mond az hülyeség, aki nem vele van az kommunista, hazaáruló stb. stb.
2016. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Ebben igazad van, valóban erös jellem, de ne essünk át a ló túloldalára. Mert van az erös jellem és van az, aki akár a józan ésszel is szembemegy. És Orbán pontosan ilyen. Ezért mert összeesküvés elméleteket is gyártani pl Soros Györgyel. Pedig egy komoly politikus nem foglalkozhat összeesküvés elméletekkel. Egy bolond ember igen.
2016. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!