Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kicsoda ez a Dániel Péter és...

Jeffrey Spender kérdése:

Kicsoda ez a Dániel Péter és miért gyűlölködik a magyarság ellen?

Figyelt kérdés

dr. Dániel Péter is megadta a módját a Trianoni diktátumra való megemlékezésnek:


"A Trianoni békeszerződés szükséges, korrekt és jogos volt. Az akkori Magyarország által elnyomott nemzetiségek esélyt kaptak végre az önálló államiságra és ma már tisztán látható, hogy sikeresen, okosan éltek is ezzel a történelmi eséllyel. Ugyan mi indokolná, hogy például Szlovákia állampolgárai a mai napig elnyomásban éljenek és szenvedjenek a magyar gőgtől, türelmetlenségtől és szűkkeblűségtől? Egyébként éppen a mai Magyarország a legékesebb bizonyítéka annak, hogy a trianoni döntés mennyire józan és tisztességes volt. Hiszen ma már az egész Világ láthatja, hogy az orbáni diktatúra ismét elindult a gyűlölködés, a rasszizmus és az antiszemitizmus elátkozott útján, illetve a magyar nép ismételten tanújelét adta gyávaságának, közönyének és a tekintélyelvű, korrupt neo-horthysta diktatúra iránti szolgalelkű behódolásának. A trianoni döntéssel kialakított Magyarország sajnos idegen test, meddő ázsiai zárvány maradt Európában, mivel nem volt képes tanulni a saját történelméből és továbbra sem képes az európai demokráciák, a tolerancia és a tisztesség útján járni."


Nem ez az első tőle, korábban is rendszeresen posztolt ilyesfajta írásokat, mire jó az ilyesmi ?


2016. jún. 7. 16:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
Mert ez nem egy arra vonatkozó kérdés, hogy most ez az ember politikus vagy bármi, hanem hogy mi baja van, hogy vergődik, mint egy 10 éves hisztis gyerek(nem tudok arra mit mondani, hogy piros betűvel van neki bejelölve júni 4 és a világért ki nem hagyná, hogy ossza az észt)
2016. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
#13: Köszi, hogy helyettem megértetted talán tetro-val a dolgokat, nem az érdekel, hogy politikus vagy micsoda-e, hanem hogy mire jó az ilyen hisztérikus, idegrohamoktól szenvedő napi vergődések.
2016. jún. 7. 17:46
 13/33 tetro ***** válasza:
24%

ja értem. akkor megint abba a probléma futottunk bele, hogy Jeffrey nem tud értelmesen megfogalmazni egy kérdést a mondandójának megfelelően.

Habár az is fura, hogy kérdez, miközben nem igazán megtudni akar valamit, csak mondandója van :)

2016. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
78%
Én sem tudom mitől kattant így be. Én 1-2 éve olvastam valahol, hogy kamatot valami izraeli boltról, amit ő nyitott, de lebuktatták. :D Tuti van valami beütése. Ez az antiszemitizmus kártya meg poén, évek óta hallom, hogy növekszik az antiszemitizmus az országban, de konkrét esetet, mikor valakit megtámadtak, mert zsidó, ez a barom se tudna mondani.
2016. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
7%
Teljesen nyugodtan írta le amit írt. Egyedül ti szélsőjobbosok vergődtök itt. Ti írtok ki naponta több tucat gyűlölködő kérdést. Nem kellene esetleg tükörbe néznetek néha? Látom nagyon az elevenetekbe talált az írás, fáj tehát az igazság :)
2016. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
53%
"Kamatolt" az kamuzott akart lenni, imádom az Xperia korrektorát. :D
2016. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
#15: Neked, 48-asnak lett címezve kérdés a D.P.-féle irományról, miért csak szajkózkod, hogy igaza van, ahelyett, hogy megpróbálnál azokra a keresztkérdésekre érdembe válaszolni ?
2016. jún. 7. 18:04
 18/33 anonim ***** válasza:
15%

Nem ezeket a szavakat kellett volna használnia, de lényegében igaza van. Aki komolyabb szinten tanult történelmet, aki tisztában van vele, hogy milyen állapotban volt a nemzetiségi politika a békeszerződés előtt. Egy háború után pedig a győztesek diktálnak.

Elkellene végre engedni a dolgot. Tudom, hogy nagyon rossz meg minden, de ne csináljunk úgy, mintha mi ártatlanok lettünk volna.

A laikus emberek többsége (főleg a tanulatlan fajtából) csak részinformációkkal rendelkezik a témáról, mégis itt fröcsög. Ha szeretnéd, beszélgethetünk róla, hogyha nem vagy az az elvakult, fanatikus nagymagyarországos.

Megjegyzés: Június 4.-e NEM Trianon emléknapja, hanem a Nemzeti Összetartozás napja! Az marhára nem ugyanaz.

2016. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 electroman75 ***** válasza:
69%
Javasolnám a tisztelt egyetértőknek hogy költözzenek ki egy kicsit az elcsatolt területek bármelyikére. Ott majd saját bőrükön érezhetik hogy mennyire emberszámba veszik a Magyart. De tudom ez is a mi hibánk!
2016. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
74%

"Aki komolyabb szinten tanult történelmet, aki tisztában van vele, hogy milyen állapotban volt a nemzetiségi politika a békeszerződés előtt."


Annyira vicces, hogy mindig azok kezdenek el magyarázni történelmi ismeretekről, akiknek fogalmuk sincs róla. Sosem értettem miért? Talán így próbálják megelőzni, hogy rájuk (akikre egyénként valóban igaz lenne) legyen mondva....?

2016. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!