Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyeselnéd, ha a kormány...

Helyeselnéd, ha a kormány propagálná a veganizmust, vagy legalább a vegetarianizmust?

Figyelt kérdés
Növényeket enni sokkal olcsóbb, mint állatokat, ráadásul kevésbé terheli a környezetet is!

2016. jún. 9. 22:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Már most is propagálja, a hatalmas fizetésekből sokaknak nem futja húsra.
2016. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Elsőnek, a gyökereket kéne megenni.
2016. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
79%
Az oktatási rendszer teljes kudarca lenne. Valahol az általános iskolás biológia anyagban van benne a tápláléklánc. Hagyjuk csak figyelmen kívül! Sőt, legközelebb berakjuk az alkotmányba, hogy nincs gravitáció, és onnantól majd repülhetünk is...
2016. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2016. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
81%
Van egy olyan érzésem, hogy a kormány már így is birkáknak néz minket.
2016. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
35%

Tudod hogy történne ez a valóságban? Meghirdetné a kormány, hogy a veganizmus milyen jó, költenének rá pármillió körüli pénzt, elszámolnák tízmilliárd forintnak, a különbözetből pedig új kocsik nőnének az új házaik új garázsaiban az új szigetükön.


Nem támogatom, hogy a kormány propagáljon bármit is. Nem akarok nekik több lehetőséget adni a lopásra mint feltétlenül szükséges. Maradjanak meg az alap feladataiknál.


Egyébként én egyetértek azzal, hogy sok szempontból előnyös lenne a hús arányainak csökkentése az étrendünkben. A teljes vegetarianizmus káros az egészségre, ha mondjuk naponta helyett csak három naponta vagy hetente eszel húst, az szerintem az ideális. Mondjuk én sem ezt tartom. De ha nem lenne jobb dolgom, mint az étrendemmel foglalkozni, akkor így csinálnám.

De ez tipikusan olyan ügy, amit NEM az államra kellene bízni.

2016. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
50%
Az ember agya pont a húsevéstől és a benne található fehérjéktől lett ilyen fejlett...
2016. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Baluba ***** válasza:
62%
Én általános iskolás kortól, de akár óvodásoktól kezdve az egészséges étrendet ismertetném és szerettetném meg velük, aminek szerves része a hús fogyasztása is.
2016. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Felőlem fényt is ehetnek, de engem ne borogassanak a hülyeségeikkel.
2016. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem inkább a húst kéne hogy propagálják.

Akkor a sok ajvékoló egybites barom mind csakazért is zöldséget enne, jól felmenne az ára mert divatos, és nekem maradna sok hús olcsón.

2016. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!