Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hajnali 2-ig a szavazókörben...

A hajnali 2-ig a szavazókörben dolgozók kapnak plusz tiszteletdíjat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 11:13
 1/8 anonim válasza:
Nem valószínű.
2010. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, szegények, én este 10-ig bírtam, aztán hazamentem pedig voltak sokan akik megvárták az eredményeket a hivatalban... Nem hiszem hogy kapnának pénzt. Én pl önként jelentkeztem, nem várok el semennyit ezért, gondolom ezzel ők is így vannak. Nem is lenne mindegyik pártnak pénze erre.
2010. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyébként sem kapnak.
2010. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
vannak akik kaptak érte pénzt mert voltak akiket felkértek erre ők 10000 et kaptak az egész napért, de nem mindenki kapott csak aki belefért ebbe a keretbe, és ezeket felkérték. akik önszorgalombol jelentkeztek azok nem kaptak. de igy is egész nap hordták nekik a kaját, meg mindent amit csak megkívántak. de azért hogy tovább ott kellett maradniuk biztos nem kaptak pénzt.
2010. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kézfogást kapnak, nem tiszteletdíjat
2010. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A delegáltak sosem kapnak pénzt a munkájukért, legfeljebb meleg ebédet, és egy köszönetet.


Nem ez volt az első eset, hogy valaki másnap ment csak haza a bizottságból. Én magam is voltam már olyan bizottságban, ahol problémák adódtak a számítógépre vitt adatok körül, és szó szerint másnap reggel hétkor indulhattunk csak haza.


Ez benne van a pakliban, ha valaki szavazatoit számol.

2010. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ti nem avgytok tisztában dolgokkal! nem csak a pártok delegáltjai vannak ott...bár lehet, hogy van ahol így van!
2010. ápr. 14. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugi a szocik kapnak pénzt, a fideszesek meg kaját
2010. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!