Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy nyert a magyar...

Most, hogy nyert a magyar válogatott Orbán vérszemet fog kapni és még több pénzünket herdálja el focira?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 20:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

23: mert szerinted van olyan, aki nem lop?

nem mindegy, hogy a fidesz vagy az mszp, vagy x vagy y párt lop?

a te életed nem fog megváltozni, akárki is van kormányon

2016. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%
Ma 21:46 Folytatódik a magyarázkodás. Az Eb selejtezõbõl nem jutunk tovább .Najó megvan a pótselejtezõ a leggyengébb csoportban. De a Norvégok majd kiütnek minket. Na jó továbbmentünk mert gyengék a Norvégok nekünk meg mázlink volt. De a csoprtban 0 pontal rúgott gól és temérdek kapott góllal utolsók leszünk. Na jó nyertünk mert szerencsénk volt de majd ezek azok majd hogy megvernek. Ez a magyarázkodás kezd egyre szánalmasabb lenni. Hazudni meg felesleges mert nem a szerencsén múlt hogy nyertünk. Renkívül szánalmas ember lehetsz ha az a legnagyobb öröm az életedben ha kikap a válogatott.
2016. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
37%
Függetlenül a kérdéstől, ez a "ne politizáljunk, mert úgyse lesz jobb" hozzáállás nagyon káros.. kérlek ne vedd sértésnek, általánosságban mondom.. ebből a közönyből fakad, hogy olyan sokan távol maradnak a választásoktól, ill. hogy a nyilvánvalóan korrupt politikusok (pártállástól függetlenül) olyan sokáig hatalmon maradhatnak. Mind itt élünk, ezek a közös ügyeink, ezért igenis számít, legalább az elszámoltatás szintjén, hogy mi történik a mi pénzünkkel, mert a politikus szolgálja a népet és nem fordítva.
2016. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
35%
Látom neked fáj, hogy mi nyertünk, te labanc katona :)
2016. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Én írtam az eggyel előbbit.. ha ezt nekem címezted, akkor látom, megértetted a lényeget. Gratulálok a kiemelkedő szellemi teljesítményhez és további kellemes meccsnézést...
2016. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Most, hogy nyert a magyar válogatott Orbán vérszemet fog kapni és még több pénzünket herdálja el focira?"


Igen. És te meg rákban fogsz meghalni emiatt.

2016. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek ment. Te válaszodat nem is olvastam.
2016. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%

Ennek teljesen lényegtelen, hogy nyerünk vagy veszítünk.

Ha nyerünk, akkor az arra bizonyíték, hogy a stadionok javítják a foci minőségét és még ennél is több kell, ha meg veszítünk, akkor az meg csak azt bizonyítja, hogy még mindig nincs elég stadion, még több kell a győzelemhez.


Mindenképp buktára jön ki. :D

2016. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%

Én attól függetlenül örülök neki, hogy a magyarok nyertek, még ha a fidex sok hülyeségre szórja a pénzt, a sok ballib meg csak ilyenkor is nyivákol kínjában. :D


Ja, egyébként nem bírom a focit!

2016. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
62%

Savanyú a szőlő?

"A tornára való kijutással már így is hatalmas, 2,4 milliárd forintos rajtpénzt utalt át az UEFA, innentől kezdve pedig minden pontszerzésnek jelentősége van: győzelmenként ugyanis 1 millió euró, azaz 300 millió forintot kapnak a csapatok. Ez annyit jelent, hogy esetlegesen három csoportgyőzelem esetén közel újabb 1 milliárd forintot kaparnának össze Dzsudzsákék!"

[link]

Amit most látsz az EB, az nem csak a pénzről szól, de pénzben is kifizetődik.

Én még soha nem láttam magyar embereket magyar sikernek ünnepelni mint ma. Az egész városban mindenki egymást ölelgette. És Magygarország nevét skandálta, egyesek ledermedve bambultak maguk elé azzal, hogy "én még mindig nem hiszem el, hogy erre képesek voltunk."

Igen ez arról szól, hogy képesek vagyunk nagy dolgokat megtenni, csak hinni kell magunkban, és bele kell vágnunk.

A mai napnak ez a leckéje minden magyar számára. Senkinek ne hidd el, hogy nem vagyunk képesek nagy dolgokra! Mert azok vagyunk, Te is, én is, csak akarnunk kell.

2016. jún. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!