Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz velem ebben?...

Egyetértesz velem ebben? Szerinted?

Figyelt kérdés

Szerintem több Jobbik-szimpatizáns van, mint MSZP-szimpatizáns, két okból is:

-sok embert lefizettek, vagy hasonló érdekből mentek el szavazni az MSZP-re

-még többen azért szavaztak csak az MSZP-re, hogy ne legyen fidesz 2/3 (mert ugye így eloszlik a %), pedig utálják a szocikat mint a sz@rt


Szerintetek?


Nálam 2. a jobbik, még ha nem is kapott annyi szavazatot :)


2010. ápr. 12. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nálam is.De hidd el rengeteg nyugdíjas van akik megrögzött mszp fanok.
2010. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

valasztas.hu


szerintem a jobbik a 3.

2010. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Igazad van
2010. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Nehéz belátni,hogy csak ennyi van a Jobbikban?:)

Ennyi.Érted?Nem kell gyártani az elméleteidet,mert úgy ahogy vannak hülyeség.Gondolkodj reálisan,ha tudsz.Ennyi a befogadóképessége a Jobbik féle propagandának.Kész.

2010. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Természetesen ezzel a kérdéssel csak azt akarom mondani, hogy a jobbik elveivel többen egyetértenek, mint a szocikkal.


Egyébként igen, tudom hogy az MSZP szavazótáborának nagy része nyugdíjas. De ők úgyis egyre kevesebben lesznek, 2014-ben a parlamentbe jutásért fog küzdeni az MSZP. Ha most nem jött be az "új jelölt, új program" duma, akkor se fog :)

2010. ápr. 12. 18:11
 6/11 A kérdező kommentje:

3. válaszoló úgy látom nem olvasta el mit írtam a kérdésbe


5. válaszoló: lehet hogy így van, lehet hogy nem. Ezen az oldalon is rengetegen írták hogy csak azért szavaznak az MSZP-re, hogy ne legyen fidesz 2/3. És nem kell félreértened engem, én mindig is tudtam hogy max 20%ot érhet el a jobbik. Nem vagyok csalódott egyáltalán. Csupán szeretném felhívni erre az emberek figyelmét, hogy ne kereseredjenek el, (jóeséllyel)megelőztük a szocikat :)

2010. ápr. 12. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek!Én pl.Fideszes vagyok,de szimpi a Jobbik is,viszont az MSZP-t utálom!
2010. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nah...

Megszólalt a 30%-os kis okos zsidópárti barátunk.

Igazán lehúzhatnád magad a budin...

2010. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Bajod van "náci"?
2010. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Egyik oldal se tiszta ... Ahogy a Jobbikosok irták hogy ál Jobbikosok probálták lejáratni öke ez az MSZP-nél is boven elöfodulhat
2010. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!