Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti örülnétek, ha a Spar, az...

Tgt kérdése:

Ti örülnétek, ha a Spar, az Auchan, a Tesco, a Lidl, az Aldi kivonulna Magyarországról, és csak CBA-ban, Coopban és Real boltokban lehetne vásárolni?

Figyelt kérdés

„Nem biztatom sok jóval a magyarországi külföldi kiskereskedelmi szereplőket, sőt némelyik jól tenné, ha elhagyná az országot, és nem öntené ide az európai szemetet” – mondta Lázár János.


[link]



2016. jún. 18. 05:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Annak örülnék, ha Lázár János kivonulna az országból, a gazdájával együtt.
2016. jún. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Európai szemét?

Hallottam má "szépeket" aCBAról.

Lejárt ételek átcimkézése,panészes áruk,stb.


Inkább az ilyen kommunistáknak kellene elhagyni az országot...

Nem volt elég a dohánymutyi?Élelmiszermutyi is kellene?

Ez nem észak-korea,és remélhetőleg nem is,lesz soha az..

2016. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Inkább a CBA és társainak kellene megszűnni. Nem akarok lejárt, romlott, rossz minőségi árút vásárolni, ráadásul drágábban.
2016. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem örülnék, nekem Lidl nagyon bevált, rengeteg jó termék van és az árak is jók, sok magyar termék is kapható.
2016. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Hallottam má "szépeket" a CBAról.

Lejárt ételek átcimkézése,penészes áruk,stb.


Igaza van. Én se hallottam erről jókat. Egyszer volt, hogy páran rosszul lettek a sült csirkétől. Egy kolléganőm a munkahelyünktől nem messze levő CBA-ban vett Balaton szeletet. Délután beleharapott a csokiba, de olyan förtelmes íze volt, hogy rögtön ki is dobta.

2016. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
nagyon örülnék, mert bár jóval drágábban vásárolnák ezután vacakabbak árut a cba-ban, de legalább több pénz jutna a fideszes haveroknak :(
2016. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Alain Delon ***** válasza:
90%
Pont a fordítottja igaz: A felsoroltak saját márkás termékei mind magyar előállítók termékei, csak valamivel olcsóbbak, mint eredeti csomagolásban (pl. száraztészta), ellenben a pl. CBA saját márkás termékei származnak külföldről.
2016. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%

Ha lenne helyettük alternatíva, akkor igen.De, nincs....


Én csak ilyen diszkontokban, hiper,szupermarketekben szeretek vásárolni.

Az oka, hogy bemegyek és minden van, szeretek új gasztronómiai fogásokat kipróbálni,a Lidl-ben mindig vannak különböző hetek, amikor egy ország nemzeti ételeit és hozzávalóit árulják.

2016. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
99%

Hogyne.. szeretném ha az elfogadható fizetést adó munkahelyem elmenne...

A CBA-ban Coopban jóval kevesebb lenne a fizetésem. Imádnám ^^

2016. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mert akkor végre minden nemzethy szupermagyarrá változna és megnyugodna Orbán Úr szerető karjai közt.
2016. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!