Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne alapjövedelem,...

Ha lenne alapjövedelem, kapnák az erdélyi magyarok is? Vagy ehhez Magyarországra kéne költözniük?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 19:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
38%
Azért alapjövedelem ellenzőire is kiváncsi leszek,hogy fog állni szájuk ha úgy 10-15év múlva ha a gyerekeik tartósan állástalanok lesznek(a fejlődés és a növekvő munkanélküliség miatt) és a szülőknek kell majd eltartaniuk őket.Ennél az opciónál azért az alapjövedelem jobban hangzik.
2016. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
24%

# 29/31


"""Köszönöm a válaszokat, rá is kerestem a témára, és én is úgy látom, hogy Magyarországon az alapjövedelem még nem időszerű;"""



-------------------------------------------------------



-Érdekes :-) Nekem az itthoni és külföldi tapasztalataim alapján inkább úgy tűnik hogy időszerűbb mint valaha bármikor.


------------------------------------------------


""nagy biztonsággal szerintem kijelenthető, hogy legközelebb is Fidesz-kormány lesz, és az ő középosztályt erősítő célkitűzéseik ellentétesek az alapjövedelem koncepciójával."""



--------------------------------------------------



Igen?Szerinted.Na ne mondd ! :-) Mivagy te Orbán Viktor? Vagy valami elvakult fideszfan? Netán napkeleti bölcs?Gyanítom erről még Orbán haverod sincs ennyire meggyőződve min te :-Đ Persze katonai puccsal átveheti a teljhatalmat de az már gyanús lesz Brüsszelnek is ;-)

A szélsőjobboldal (a dolgok jelenlegi állása szerint) kizárólag Angliában élvez kiemelt támogatottságot.Ezt azért ne feledjük.Még náciéknál is multikulti van szeretet és béke.



------------------------------------------------


"""Ha lehet hinni a statisztikáknak, és már tényleg nagyon erős a támogatottsága az FNA-nak, szerintem ezt majd a Fideszt követő kormány fogja csak megvalósítani""" valamikor,"""


-----------------------------------------------------


-Ebben igazad van.Pökhendi Hitlerjugend népirtó haverod 2018 -ban végre elbúcsúzik, eltolja a sz.r biciklijét a politkai életből,és várhatóan a PM lesz az aki remélhetőleg egy-két éven belűl ki fogja dolgozni az alapjövedelmi törvényt.


"""Nem tragédia, ha nem lesz, most még nem is időszerű, de úgy eszembe jutott megkérdezni tőletek, mikor láttam azt a felmérést, amit linkeltem is.""""



----------------------------------------------



Nekem elhiheted mivel én aktivista vagyok hogy a magyar emberek számára igenis komoly tragédiát jelent a feltétel nélküli alapjövedelemnek a hiánya.

2016. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
30%
Valami azt súgja, hogy az előttem szóló egy troll, vagy más szándék vezérli. Kétlem, hogy valaki valóban hitlerezéssel akarja népszerűsíteni az alapjövedelmet, vagy a PM-et, és emellett gyorsan azt is állítja, hogy aktivista.
2016. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

A hitetlenkedőknek a külföldi nyugdíjakról:


[link]

2016. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Magyarorszagi nyugdijat az kap aki dolgozott is ott, ilyen nesze csak mert magyarul beszelsz nem,letezik.

#34, nyugodtan megkerdezheter az osszes nyugdijast a kornyekunkon hogy honnan kapjak a penzt...

2016. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Úgy látom baj van a szövegértéseddel.
2016. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
nem olvastam el a cikket mert a telefon nem jeleniti meg rendesen...
2016. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

""Valami azt súgja, hogy az előttem szóló egy troll, vagy más szándék vezérli. Kétlem, hogy valaki valóban hitlerezéssel akarja népszerűsíteni az alapjövedelmet, vagy a PM-et, és emellett gyorsan azt is állítja, hogy aktivista.""

--------------------------------------------------------

-Ebben tévedsz.Én ugyanis nem vagyok se troll sem pedig fasiszta.Azok a szavazók a fasiszták akik a fideszt támogatják a szavazataikkal.

2016. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy nem kapnának, mint ahogy szociális- és egészségügyi juttatásokat sem kapnak. Ehhez Magyarországra kell települni.


Amúgy meg nem lesz alapjövedelem, esélytelen, nincs miből fedezniük.

2016. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Ne álmodozzatok alapjövedelemről, inkább járjatok templomba!!!

Az alapjövedelemről álmodozhatsz életed végéig, ha akarsz valamit azt el kell venned!!!

2017. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!