Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobbik tényleg olyan...

Ha a jobbik tényleg olyan 'nagy keresztény haza védő' akkor miért barátkozik a törökökkel és az azeriekkel? Tényleg nem értem azt sem hogy sok magyar miért kedveli őket,150 év megszállás meg háborúk ellenük most meg csak 'testvérek' és kész?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 21:14
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Utolsó: Úgyvan azaz utáljuk az indo európai szomszédokat de a törököket akik a mai napig tagadják az összes népirtást amit elkövettek meg majdnem elpusztítottak minket azokat szeressük ugye? Nem kellenek ide migránsok majd a törökök ha belépnek az EU ba akkor lesznek itt elegen és teljesen elfoglalják az országot. Jönnek itt a turáni baromsággal de nem is tudnak semmit.
2016. jún. 24. 04:23
 12/36 anonim ***** válasza:
2016. jún. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
52%
Ti liberálisok szoktátok mondani, hogy ne gyűlölködjünk. Most meg gyűlölni kellene a törököket?
2016. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
12%
Ott a pont :D
2016. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Már mér' kéne gyűlölni a törököket?! Egyes vezetőiket viszont személyesen nyugodtan, az a magánügyed. Erdogannal én is elbeszélgetnék örömmel este egy sötét utcán, ahol nincsenek kamerák. Liberális vagyok.
2016. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Mit vétett ellened Erdogan?
2016. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az megvan hogy Törökország 1700-tól szövetséges és azóta egy oldalon voltunk a háborúkban? Ha abból indulsz ki hogy utálsz mindenkit aki valaha ártott Magyarországnak akkor kb senkivel sem állnál szóba. A rokonság meg nem választás kérdése.
2016. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
19%

"23:07, nem az egész világ nem engedi, a világot nem érdekli a hogylétünk. A közénk települt sehonnaiak kötnek gúzsba bennünket."


Most a kozepkorban idetelepult idegen etnikumra a kunokra celzol? Mert ok a legnagyobb turanista maniasok (itt lakok az alfoldon szoktam latni a fesztivalokon) es ok a legnagyobb hirdetoi ennek a torok magyar elmeletnek. Mundjuk nem veletlenul mert a kunok eredetileg tenyleg turk nep volt. Ha az alfoldre mesz es kicsit vagott szemu embereket latsz azok mind kunok. Vagy nezd meg Csukas Istvant akinek vagott szeme van, o se magyar hanem kun, itt is szuletett a kiskunsagba.

Ha te kunnak erzed magad inkabb akkor vegulis tenyleg rokonaid a torokok, de ezt a magyarokra nu huzd ra legyszives.

2016. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a törökökkel, viszont max gazdasági partnerként tudnék rájuk tekinteni. Jobbikból viszont kinézem hogy ők ennél szorosabb politikai kapcsolatban is benne lennének, ők példaként tekintenek minden elb*szott illiberális társadalomra mint pl oroszország v törökország.
2016. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
74%
09:25, nevetséges vagy ezzel a kunos félrebeszéléssel. Nem folytatom veled a vitát, mert nem tartozik a Kérdező kérdéséhez.
2016. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!