Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobbik tényleg olyan...

Ha a jobbik tényleg olyan 'nagy keresztény haza védő' akkor miért barátkozik a törökökkel és az azeriekkel? Tényleg nem értem azt sem hogy sok magyar miért kedveli őket,150 év megszállás meg háborúk ellenük most meg csak 'testvérek' és kész?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 21:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
29%

Miert lennek nevetseges? :D Gyere mar le ide hozzank a Kunsagba es nezz mar szet. A kunoknak es a jaszoknak sajat identitasuk, tortenelmuk es kulturajuk van amit apolnak. Szinte hetente van valami kun kulturalis rendezveny, itt szokott lenni a Kurultaj is, sot a kunoknak sajat fonokuk is van megpedig a Kunkapitany, amit ha jol emlekszem 5 evente valasztanak meg. Sot a mult honapban jott ide egy torok kulturalis bizottsag a kunok hagyomanyait tanulmanyozni. Tudom mirol beszelek.

A kunok meg eredetileg vagott szemu Belso Azsiai turk nep volt, ha magyar embert latsz kis szemredovel az valoszinuleg nem magyar hanem kun.

Wikipedia: kunok

Erdekes hogy amikor Dunantulon jartam egy ilyen turanid tipusu embert se lattam csak itt ahol elek a Kunsagban. Egyebkent nekem semmi bajom veluk, kemeny, szivos nepseg, sokszinu kulturaval, nekem is van par kun ismerosom, de ok eredetileg nem magyarok, es sokan meg ma is elsosorban kunnak tartja magat utana magyarnak.

2016. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
72%

Mondd már meg kérlek, kik az "eredeti" magyarok ebben az országban, mert én még olyannal nem találkoztam, akibe ne lett volna felmenők terén ez az amaz...

Én magyar vagyok, mert magyarnak tartom magam, de ennél eredetibb magyar nem létezik... Legyen az Kun, Török, Orosz, Porosz, Skandináv, Germán vagy sorolhatnánk napestig felmenőjű ember..

2016. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Erika Berger lényegében el is mondta, hogy mi ez az egész török imádat dolog a jobbiknál. Csak nem értem, hogy miért lett lepontozva :D ennyire nem tetszik az embereknek az igazság? bárki utána nézhet a kunoknak és rájönne, hogy elsősorban ők a török barátság legnagyobb képviselői. Utolsó válaszoló meg fel lett pontozva pedig leírta, hogy mennyi nép keveréke lehet bennünk. Akkor mégis, hogy lennénk rokonok a törökkel? Tele az ország német, román, szerb, horvát, lengyel vezetéknevű fehér emberekkel. Komolyan nem esik le a fanatikus jobbik híveknek, hogy nevetségesek? A liberálisoknak mániája, hogy az lehet mindenki ami akar. Úgy fest a magyar szélsőjobb is egyet ért a liberalizmusnak ezen pontjával. Nem minden országban fordul elő, hogy egy Vona, vagy Novák, Gaudi, Schneider török akar lenni. Egyszerűen szánalmas. Olvastam a kommenteket a jobbik ifjúsági tagozatának facebook oldalán ezzel kapcsolatban és míg néhány éve szinte minden komment olyan volt mintha elélveztek volna az íróik a török "tesók" miatt, most főleg "nem kérünk a törökök barátságából" fajta kommentek jöttek.
2016. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
54%

Apai ágon orosz és porosz felmenőim vannak, anyai ágon skandináv.

Genetikusan a skandináv jellemzők uralkodnak bennem, gyakorlatilag egy 190magas viking isten vagyok...

Ennek ellenére Magyarnak tartom magam, mivel ide születtem, ahogy a szüleim is, és az ő szüleik is, legkorábbi általam ismert adat, hogy apai ágon volt egy férfi felmenőm, aki a 48 as szabadságharcban vesztette életét pesten...

Szóval azt hiszem, kijelenthetem, hogy Magyar vagyok...

A Magyar történelemre vagyok büszke, és a Magyarok őseit tartom a saját őseimnek.

Tehát aki nem érti milyen rokonságban vagyunk a törökökkel, az azt nem érti, milyen Magyarnak lenni.

Felmenőimet pedig onnan ismerem, hogy 4 évet éltem new yorkban és egy kisebb vagyonért volt módom genetikai térképet készíttetni az őseimről.

2016. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

"Tehát aki nem érti milyen rokonságban vagyunk a törökökkel, az azt nem érti, milyen Magyarnak lenni."


Mi köze egy feltételezett rokonságnak a magyarsághoz? Ilyen semmitmondó, nyálas, szentimentális dumákat mellőzzük. A legtöbb magyar tojik a törökökre. Meg van mindenkinek a saját élete. Csehekre is bizonyára nagy hatással van, hogy rokonságban vannak a bosnyákokkal, vagy az amcsikat is nagyon meghatja, hogy az egész világgal rokonságban állnak.

2016. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Nem feltételezett a rokonságunk...
2016. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Te hülye gyökér! Mit tehetnek a mai törökök arról hogy mi volt majd 500 éve????
2016. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Utolsó: te hlye gyker mit tehetnek arról a mai románok és szlovákok ami 100 éve történt? Jah hogy őket utálni kell...
2016. júl. 30. 11:34
 29/36 anonim ***** válasza:
A mai románok és szlovákok megvetik és diszkriminálják a magyarokat, tisztelet a kivételnek. A mai törökök viszont nem ártanak nekünk semmivel.
2016. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Én nem utálom se a szlovákokat se a románokat, azok a szlovákok, románok akik utálják a magyarokat, valószínűleg ugyanolyan hülye gyökerek, mint az, aki ilyen kérdéseket feltesz, ergo nem foglalkozom a véleményükkel...
2016. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!