Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Fircz Tamás...

Mit gondoltok Fircz Tamás véleményéről, mely szerint az EU-nak a migrációval az a célja, hogy a fehér európai ember teljesen eltűnjön?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet benne valami.


A nyugat-európai országok vezetése, már ezelőtt a nagy migrációs válság előtt is csak öntötték a szép országaikba a 3. világbelieket, meg a közel-keletieket.

Most meg triplán öntik.



2016. júl. 2. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10


Nem értem, mit mondtunk, ami nem igaz?

2016. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

#11, elolvashattad volna, de még egyszer leírom:


Mindenre reagáltok, amivel támadni tudtok, de azt pl., hogy a német pénzügyminiszter belterjességről fantáziál, és hogy Timmermans az emberek megkérdezése nélkül kijelenti, hogy a faji és kulturális keveredés és sokszínűség Európa és az európai nemzetállamok jövője, elengeditek a fületek mellett. Mivel ez számotokra nyilván helyes.

2016. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezt eddig is tudtuk.

Főszerepben a szőke, kékek :)

2016. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#10:Én ugyan nem vagyok "libsi",de azért van abban valami,hogy valamilyen szinten az európai népek kénytelenek másokkal keveredni,mert egyszerűen idővel, "elöregedik" Európa.Pesszimistábbak szerint,nincs már olyan messze,az európai(fehér) ember eltűnése.És figyelembevéve,hogy a kb.7milliárd embernek hányadrészét teszi ki,sajnos ez realitás.
2016. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
#14, egy dolog a természetes keveredés, amit még elfogadhatónak is tudok tekinteni, és más dolog az erőszakos, az európai népekre rálőcsölt keveredés. Az előbbi létezése nem ad feljogosítást az utóbbira.
2016. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15:Ezzel egyet is értek,de mi az,ami még természetes.Mert ez a menekült,vagy migránshullám nyilván nem.
2016. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

Attól, hogy fehér a bőrünk még ugyanolyan emberek vagyunk mint az afrikaiak.

Biológiailag ugyanolyanok, de felfogásban mások.


Egyébként pedig a genetikailag távol levő embereknek

születnek a legegészségesebb gyerekeik.

Szóval elméletileg a baromi okos fehér ember jobban teszi ha más bőrűekkel is párosodik.

(Ez egy tény, nem én találtam ki)


Egyébként nem tudom feltűnt-e de mi magunk vagyunk az EU.

Az EU nem egy külön ország. Hanem országok szövetsége.

Az EU nem akar semmit.

Az idióta Merkel akarta beengedni őket, azt a dőntést szívjuk most is.


Fricz meg egy idióta, ha jól tudom a birkamenetet is ő szervezte.

2016. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Marhaság.


Picit részletesebben: igen nagy marhaság.

Nem fog idejönni se 1 milliárd arab, se ugyanannyi afrikai.

És ha a több, mint 400 milliós európa nem tud integrálni akár néhány tízmillió ( vagyis kevesebb, mint 10%-nyi ) arabot, afrikait, akkor tényleg megérdemli.

De fog tudni.


Persze, mindenképp jobb mindenkinek, ha a Szülõföldjén tud békében tisztességesen megélni.


Egyébként tudok országot, ahol szinte a föld valamennyi népe jelen van és régebben ez volt a leggyorsabban fejlõdõ, kb 100 éve pedig min gazdaságilag, mind katonailag a legerõsebb ország.


Ps: nyilván elütés, de talán feudi :) a fickó nem "Fircz Tamás", hanem Fricz Tamás, de a "nomen est omen" ( a név elõjel ) -nek valóban jobban megfelene FÈrc Tamás. :D

2016. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!