Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is elég enyhe...

Szerintetek is elég enyhe volt a Pride?

Figyelt kérdés

Már pár napja azt hallgatjuk a jobboldaltól a melegfelvonulással kapcsolatban, hogy meztelen aberráltak seregei vonaglanak a saját testnedveikben ezen az ördögtől való undormányon. Ehhez képest most nézegettem a képeket, és úgy tűnt elég kulturáltak voltak.

[link]

Ez a kurucinfó összeállítása, ahol nyilván a legfelháborítóbbakat próbálják összeszedni, hogy hergeljék a közönségüket. Semmi olyat nem látok, ami miatt megérné nagyon felháborodni.


Jobboldaliak, mi lesz a kifogásaitokkal? "Én tökre nem gyűlölöm a melegeket, csak ezek az aberráltak ilyen meg olyan udorító dolgokat csinálnak!!!!"

Vagy ti tudtok valami olyan esetről, ami miatt továbbra is utálkozhattok?



2016. júl. 3. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Az előző prájdos kérdést is te írtad ki, hogy provokálhass? Unalmas ez a vasárnap mi?
2016. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Jobbikos vagyok, és meleg. Gyűlölöm a melegeket, legalábbis ezt mondom a haverjaimnak. Nem élném túl, ha rájönnének, hogy meleg vagyok. Az összes haverom jobbikos, mindnek szidom a melegeket, pedig én is az vagyok. Egy büdös meleg gyáva senki vagyok. Talán épp ezért is szidom annyira a melegeket.
2016. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Kíváncsiságból kimentem (egyedül) megnézni, az első dolog amit megláttam egy kisminkelt, szőrös férfi szilikonmellekkel tűsarkúban, majd elfogott a hányinger.

Továbbra sincs személyes problémám a melegekkel és elfogadom őket, de istenem, ha azt akarjátok hogy a társadalom normális, átlagos embereknek tartson titeket akkor mi a $z*ros f**zért kell évente egyszer nyilvánosan aberrált degenerált szexuális deviánsoknak bemutatni magatokat? Tényleg örülnék ha ezt valaki elmagyarázná anélkül hogy megbélyegezne homofóbnak.

2016. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Ennyire nehéz feldolgozni, hogy mindenki szarik rátok?
2016. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Kit érdekel a pride. De ha te akarod mutogasd magad .
2016. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én idén is leszartam, pont mint tavaly, meg az előtt, meg az előtt is... Ki kéne próbálnotok.
2016. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

"Kíváncsiságból kimentem (egyedül) megnézni"


Kíváncsiságból mi? Ha valami ronda, akkor azt nem nézegetem. ha mégis valaki ezt teszi, akkor az nem is undorodik valójában attól a dologtól.

2016. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Továbbra sincs személyes problémám a rockerekkel és elfogadom őket, de istenem, ha azt akarjátok hogy a társadalom normális, átlagos embereknek tartson titeket akkor mi a $z*r.*os f**.zért kell évente minden nap nyilvánosan aberrált degenerált agresszív deviánsoknak bemutatni magatokat? Tényleg örülnék ha ezt valaki elmagyarázná anélkül hogy megbélyegezne homokosnak.
2016. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%
Mert akkor már inkább meleg leszek, mint egy aberrált deviáns agresszív gyűlölködő rocker, aki pont a normális viselkedés ellen lázad, és aki szerint mindenki meleg, akinek nincs olyan ronda arca, mint neki.
2016. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%

Ha ezek undorító melegek:

[link]


Akkor ez miért elfogadott?


[link]


Meg ez?


[link]


Meg ez?


[link]

2016. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!