Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért engedjük, hogy buta...

Miért engedjük, hogy buta emberek lehessenek az országban?

Figyelt kérdés

Amiket ezen az oldalon olvasok, az valami rettenetes.

Az előbb olvastam az egyik kérdésnél, miszerint, hogy valaki vett egy 200 ezres kocsit, ami "luxuscikk" és emiatt az egész falu kinézte őt. Mikor már azthittem nincs lentebb, jött a megakontra, egy válaszoló leírta, hogy a barátnője apja(aki még a 8 általánost sem végezte el) azt a bölcsességet tartotta magának, hogy: "Én max 10 ezret fizetnék egy kocsiért."


Őszintén szólva, az ilyenektől kezdetben AZONNAL megkell vonni a választójogot, és ha nem fejezi be az általános iskolát bárhogyan, levelezőn ha annyira nem ér rá a közmunka/piálás miatt, akkor pénzbírság, amit havonta kap 1 éven át, egészen addig amíg elnem kezdi az általános iskolát, ha pedig elkezdi de nem fejezi be, kibukik, akkor pedig az országból való KITÍLTÁS.


Elegem van az ilyen alkoholista barmokból, akik sok gyerek életét már úgy elrontják, hogy mégcsak megsem születtek.


Az ilyen embereknek nem szabad gyereket vállalniuk. Nem szabad tovább szaporítani ezt a mentalitást.

Itt mindenki nyugati életet akar, de ilyen emberekkel?

Ezek az emberek lesznek azok, akik a számítástechnikában bármit elérnek? Akik valaha is egy IT szektor közelébe kerülhetnének?


Az se garancia, hogy értelmes legyen valaki, ha egyetemet végzett, igen, ezt is tudom sajnos.

De egy egyetemet végzett személy már réges rég nem fog egy olyan igénytelen állítást tenni, mint a fent említett ember.


Meg aki veri a gyerekét az övvel, mert az igazi férfivá/nővé neveli. Undorítóak a hülyék.


Először csak az általános iskolát kell bevezetni, majd 1-2 évre rá jöhet az érettségi követelmény. Akik szakképzőt végeztek, azok választhatják azt, hogy kapnak egy "gyorstalpalót" fél év során, annyi még sok is egy 2-es érettségihez mindenből.


Fejlett társadalmat akartok, akkor ehhez MINIMUM ez kell. Ez nem elitizmus, csak torkig vagyok az ilyen válaszok és kérdések olvasásával, torkig vagyok a családi kategóriában olvasni a csomó gyerek kérdését, hogy mégis, hogy rejtheti el a sebeit amit az öv okozott tesi órán, meg, hogy bírja ki lelkileg, az a legszebb amikor már elhiszi, hogy tényleg ő a hibás, hiszen sosem kapott szeretetet.


Hívjatok bárminek, de ha tehetném, meghalnék az ilyen emberekért, hogy jobb legyen nekik. A világot nem lehetne megváltani, hiszen hatalmas, de egy ilyen kis országot már inkább.


Nyílván nem lesz ebből semmi, de támogatnád? Vagy te másképpen csinálnád? A tankötelezettség nyílván nem vált be.


Legalább most kiadhattam magamból egy kicsit a dühöt végre, amit ezen az oldalon olvasva szoktam tapasztalni, de az eléggé elszomorít, hogy én hatalmas szerencsésnek mondhatom magam, hogy nekem nem ilyen szülők jutottak. Ennek nem szerencsének kéne lennie...



2016. júl. 6. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mutass példát és távozz!
2016. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez aranyos, de az ide írók többsége troll.
2016. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

"De egy egyetemet végzett személy már réges rég nem fog egy olyan igénytelen állítást tenni, mint a fent említett ember. "


Úgy gondolod? Pedig nincs igazad. Amerikában majdnem az emberek fele azt hiszi, hogy a Föld az elmúlt 6000 évben teremtődött úgy, ahogy a bibliában le van írva - ebből elég sok felsőfokú végzettségű is van. Itthon meg egyetemet végzett emberek akarják eltörölni az általános választójogot... na jó, ez utóbbi még talán nem butaság, ha az illető nem hiszi magáról azt, hogy ez jó lesz a társadalomnak, hanem következetesen demokráciaellenes eszméi vannak, de csak akkor... Én mindenesetre szívesen megvonnám a választójogodat a saját magam által felállított követelményrendszer alapján - mit szólsz?

2016. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3.


Őszintén szólva, én az alkoholista semmirekellő embereket zárnám ki a szavazásból, amiket egyébként az egész társadalom elítél, nem csak a miénk, hanem minden fejletebb is.


Ezek az emberek ha nem akarnak tenni maguk miatt, akkor mások sorsáról se dönthessenek. Pontosan az ilyen embereket lehet megvenni egy darab kolbásszal meg egy kis koccintóssal, mert nekik az élet itt kimarad. Rendben van, azt csinál amit akar, de gyereket nem vállalhat, hiszen az egy másik személy már, akárhogy is szeretnénk mondani, hogy a gyerek az csak egy eszköz, és több millió ember sorsáról sem dönthet, hiszen csak a kolbász miatt teszi az X-et, vagy mert aztmondták neki.


A demokrácia nem tökéletes, de jelenleg nincs jobb rendszer. Viszont lehet "tökéletesítgetni".


Nem a rasszok alapján, meg kor, meg irányultság alapján, ahogy itt sokan akarják. Én csak az aluliskolázott senkiket akarnám, ők nem adóznak úgyse többnyire, semmit nem tesznek az országért, csak szenvedést okoznak, rosszabb esetben lopnak és vernek.


Mielőtt valaki ledobja a C bombát: én mindenkivel megtenném ezt, nekem az a lényeg, hogy az ember mit tesz, nem az, hogy mivel szület.

2016. júl. 6. 21:13
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól még ott lesznek azok az emberek, tovább alkoholizálnak, tovább hülyülnek, csak most még a minimális politikai beleszólásukat is elveszed, amivel csak még mélyebbre mennek a halálspiráljukba. Megoldást csak azt jelentene, ha halomra lőnéd mindet, ha pedig ezt szorgalmazod, nos... mondjuk úgy, hogy nagyobb problémának tartanálak, mint egy lezüllött alkoholistát. Inkább fel kéne zárkóztatni ezeket az illetőket. Ez azért nem megy, mert semelyik politikai párt nem várhat politikai nyereséget abból, hogy ezeket a lecsúszott lumpen elemeket integrálja a társadalomba, ezért senki nem is kísérli meg, csak eszközként használják őket - segéllyel vagy tűzifával megvásárolják őket, vagy pedig a hozzád hasonló jobb társadalmi helyzetű fehér magyarok szavazatát vásárolják meg azzal, hogy ellenük hergelnek. Inkább ezt a problémát próbáld megfejteni szabadidődben: hogyan lehet elérni, hogy egy tényleges hatalommal rendelkező politikai erő felkarolja a társadalom legaljának az érdekeit...
2016. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt törvénybe iktatnák, akkor nem sok ember maradna az országban.

Ha olvasod az itteni kérdéseket, akkor látsz olyanokat is, hogy egy egyetemet végzett nő mond olyanokat, hogy nem érti, hogy miért főznek az emberek otthon, amikor egy vacsora egy étteremben csak 20000ft.

Meg olyanokat olvasol itt, hogy minden második nő ku_válkodásból fizette az egyetemét. Ilyeneket állítassz példaképként?

Az érettségi meg olyan szinten van, hogy az röhej. Én nem is ismerek olyan embert, aki ne tudta volna letenni.

Hogy lehetne itt bármi jobb, amikor az emberek 90%-a nem tudja, például, hogy mikor volt a második világháború? Először rendbe kéne rakni az oktatás, utána lehet majd bármit csinálni.

Amíg hülyéket nevel az állam addig ne csodálkozz, hogy sok a hülye.

2016. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az emberiség már csak ilyen.Nem létezik olyan ország,ahol csak okos emberek élnek.Neked ez még nem tűnt fel?Persze, lehet növelni az okos,tanult emberek számát,de ehhez nincs szükség drasztikus lépésre.Csak első lépésben,mondjuk szándékra a döntéshozók részéről.
2016. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk,azt nem értem,hogy ha ennyire rettenetesnek találod egy "oldal" színvonalát,ennyire dühít,akkor miért "jársz" oda?Fel sem merült benned,hogy más olvasnivaló után nézzél?Pedig ehhez még túlzottan okosnak sem kell lenni.
2016. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
"Képzeld el, mennyire buta az átlagember, és rá fogsz jönni, hogy 50 százalékuk még annál is butább." George Carlin
2016. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

Senki se akar nyugati eletet. Az emberek olyan eletet akarnak ahol vannak lehetosegek, jok a fizetesek, van rendes korhazi ellatas stb, de nincsenek mecsetek, muszlimok, terroristak, liberalizmus stb.


Az meg eleg ciki ha szerinted csak az az ertelmes akinek diplomaja van. Ne legyel mar ilyen sznob. Rengeteg szakmunkas van aki okos, tajekozott, meg a fosulin is voltak paran akik sikhulyek voltak. Miert kell lenezni az egyszeruen elo embereket?

2016. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!