Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politológia után van esély...

Politológia után van esély arra, hogy politikus legyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg gimnzáiumban tanulok, 2 éve eldöntöttem, hogy politikus szeretnék lenni, és több, mint fél éve tagja vagyok egy párt ifjúsági tagozatának.

A kérdésem az lenne, hogy politológia után el tudnék helyezkedni politikusként? Vagy lenne kapcsolatom politikusokkal?


2016. júl. 8. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem a Jobbik és Fidesz ifi tagozatának vagy tagja, akkor meghívlak egy sörre!

Kérdésedre a válasz, sztem nem ártana, ha van ismerettséged, protekciód!

2016. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
nem.
2016. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Több mint fél éve? Őrület!
2016. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazán hasznosak vagytok.
2016. júl. 8. 12:20
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Van esélyed. Ahogy nézem, a Fideszt nem fogja leváltani senki, így a Fidelitasba most érdemes lehet csatlakozni.
2016. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
ahogy nézem az ellenzéki (persze "független") balos mozgalmakat, a hisztériakeltésben is van jócskán pénz
2016. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, ha jó a fellépésed, meg tudsz győzni embereket a te véleményed helyességéről, jól tudsz beszélni, szerintem bármelyik párt szívesen vesz ilyen fiatal embereket.
2016. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elég gyakori tévhit, hogy politológusokból lesznek a politikusok. Igazából bármilyen háttérrel lehetsz politikus, ha úgy jön ki a lépés. Merkel pl. fizikus volt, de Javier Solana volt NATO-főtitkár is atomfizikusként dolgozott.
2016. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%-osan hasznos az, hogy "nem". Kedves kérdező, egy politológus a politikai folyamatokat elemzi, értékeli, és nem azt alakítja. Tehát még mindig 100%-osan helytálló a válaszom, miszerint "nem".
2016. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!