Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz újra Magyarországna...

Mikor lesz újra Magyarországnak legalább egy Horthy Miklós szintű politikusa?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
2018-ban Vona Gábor,azaz a Jobbik mellé teszed az X-et!
2016. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Svéd Király ***** válasza:

Egyet se félj, csapataim úton vannak.


XVI. Károly Gusztáv

2016. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Én nem szeretnék Horthy Miklós szintű politikust.

Én őt tisztelem is, mert voltak érdemei, azonban nem tett az országban jelen levő szegénység ellen.


Ami viszont megbocsáthatatlan számomra az az, hogy ki akart ugrani hátba szúrva ezzel a a bajtársunkat, a Harmadik Birodalmat. És ezzel a magyar nemzetre is szégyen hozott volna hiszen árukókká alacsonyított volna le minket.


Szálasi azonban átvette a hatalmat és folytatta a harcot a tengely mellett a vörös mocsok ellen.

Én inkább egy Szálasi Ferenchez hasonló vezetőt látnék szívesen, hisz csak a hungarizmus képes arra, hogy Magyarországot kihúzza a gödörből!


Még egyszer mondom Horthynak voltak jó cselekedetei és ő is hazafi volt azonban hazaárulást követett el 44-ben.

A Harmadik Birodalom győzelme hazánk győzelme is lett volna!

2016. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

'Én inkább egy Szálasi Ferenchez hasonló vezetőt látnék szívesen, hisz csak a hungarizmus képes arra, hogy Magyarországot kihúzza a gödörből!'


Annyira ismerősnek tűnsz...

Csak nem a tiéd ez a kérdés?

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__777..

2016. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Románok árulását is annyira rosszul vette a világ, hogy megduplázták a területeiket...
2016. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd ha visszafoglaljuk.
2016. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

'Én inkább egy Szálasi Ferenchez hasonló vezetőt látnék szívesen, hisz csak a hungarizmus képes arra, hogy Magyarországot kihúzza a gödörből!"


Aha és azt tudod hogy a háború után a nagy hungaristák hirtelen kommunisták lettek ...

2016. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Horthy egy nulla volt.


Horn Gyula személyében volt igazi nyugaton és külföldön is elfogadott kaliberű miniszterelnök. (hihetetlen azóta is hogy volt ilyen nagy kormányfőnk, aki nem mellesleg nem élt oda-vissza a kétharmadával)

a felcsúti cigány porba fingó a lábanyomát sem csókolhatja meg (de a Gyurcsány sem igazán)...

2016. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg soha.
2021. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!