Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy hónapig Index helyett...

Ha egy hónapig Index helyett az m1-ről vagy más kormánypárti médiából tájékozódnék, megváltozna a gondolkodásom?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megváltozna, megérdemled. És ugyanez fordítva is igaz.
2016. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze.menj fel orbán facebbok oldalára tele van ilyenekkel
2016. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pro Patria ***** válasza:
37%
Próbálj meg mindkettőből egyidejűleg, és más hírforrásokat is beleszőve. Ez nem vagy-vagy. Pont ezért van ilyen sok szellemi szakadék mindenütt.
2016. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden politikai oldal hírforrásait olvasni kell aztán kiszűrsz belőle valamit. Az m1 szerint minden Kánoán az Atv szerint meg a fél országot az éhhalál fenyegeti. Természetesen egyik sem igaz. Én jobb oldali vagyok inkább de előszeretettel néztem hosszú időn keresztül Kálmán Olga Egyenes beszédét is hogy ne csak egy szempont szerint tájékozódjak. De az utóbbi fél évben már nem nézem. Egyrészt nem akarok depressziós lenni másrészt kezdett teljesen m1 szerűvé válni vagy mégrosszabbá a színvonala. Teljesen egyértelmű dolgokat is elhazudnak , behívnak valami baloldali szakértőt és elmagyarázza a frankót és le van tudva a dolog. A hírt tv sokkal jobb a vitaműsorokba egyaránt behívnak jobb és baloldali személyeket és az ő álláspontjaikat ütköztetik.
2016. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

Ha csak Indexről tájékozódsz, akkor van egy rossz hírem...


Minimum 2-3 oldalról olvass, az egyiknek mindenképp az Indexet ajánlom, de olykor olyan röhejesen elfogult, hogy majdnem hátraszaltót dobok tőle.

2016. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi perc alatt leoltanának, és mint a zombik úgy követnéd a nagyvezírt, nézdmeg a sok fideszhívőt akármennyit is lopnak a vezetőik akkor is rájuk szavaznak, na te is ilyenné válnál, ha csak nem egy erős jellem vagy aki kitudja válogatni az igazságot a hazugságok tömegéből.

Én már a választások idején sem hittem el egy szavát sem orbánnak de mostanra egyre csak erősödik bennem az a gondolat hogy ezt jól tettem.

2016. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt mindegy ki mit ír mindenki le van pontozva , ennek mi értelme?
2016. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!