Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik az tényleg megbízható...

A Jobbik az tényleg megbízható párt, ha igen, akkor mitől megbízható?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 11:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én már kezdek kiábrándulni belőlük.
2010. ápr. 15. 11:03
 2/18 anonim ***** válasza:

Hogy nincs elkötelezve a nemzetközi nagytőkének.

Ez lehet az egyetlen megoldás a magyar gazdaság helyreállításának, hiszen aki elkötelezett az hogy is védheti a nemzetgazdaság érdekeit hitelesen?

2010. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én már kezdek kiábrándulni belőlük.


Mi az okod rá? Bár szerintem soha nem is voltál Jobbikos.

2010. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=aHR4wkPKIP4&feature=related


Ebből nem tudom mi igaz.

De én jobbikos vagyok

2010. ápr. 15. 11:08
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem megbízható,mert amit mond,az nem valósítható meg.De ezen az oldalon csak dicsrtő himnuszokat fogsz tőlük hallani.Majd a jövő megmutatja,hogy milyenek is valóban.
2010. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Győzzetek meg lécci, hogy ne ábránduljak ki belőle, mert nem szeretnék más pártokkal szimpatizálni.
2010. ápr. 15. 11:09
 7/18 anonim ***** válasza:
Válaszolhatok kérdéssel a kérdésre? - Te láttál már olyan politikust, aki őszinte?
2010. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Én jobbikos vagyok,de bízni elsősorban magamban bízok.

Rég rossz,ha valaki mástól várja azt,amit magának kell megtennie.

Természetesen nyugodtan" bízhatsz" bármely más pártba,ha úgy esik jól,senki nem fog megakadályozni benne.

Csak azt tudom leírni amiért én a jobbikra szavaztam:mentelmi jog eltörlése,képviselők visszahívása,olyan törvény,ami ténylegesen magyar kézben tartja a termőföldet,megélhetési bűnözés visszaszorítása...a többi nagy részben nem érdekel...

Az,hogy neked mi kell(ene)azt meg neked kellene tudnod...

2010. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Bocs de én nem akarlak meggyőzni, hülyének lenni mindenkinek állampolgári joga.
2010. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ebből nem tudom mi igaz.

De én jobbikos vagyok


Szerinted ha a hit tv ben, bármi olyan előkerűlne amivel nem csak a szavak szintjén és jól kiszinezve lehetne okoskodni, akkor nem tennének feljelentést?

Az egész a fidesz lejárató kampányának a rész, hiszen ügyekről nem is beszélhetünk. Krályt említik! És Rákai Phillip ről miért nem idéznek egy egy esetet?

Egyszerűen a Jobbiktól tartanak, és igyekeznek lemorzsolni az erejéből.


Persze én nem foglak győzködni, mert aki nem látja át az elmúlt 20 évet, annak hiába is beszélnék.

A Fidesz = MSZP ha a korrupcióról beszélünk.

Most az hogy az egyik nyakig a másik derékig, csak egy dolog hisz mind a kettő impotens a nagy nemzetközi tőke megzabolázásával kapcsolatban, ami az első és legfontosabb lenne hogy az országunk talpra álljon.

2010. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!