Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy érzi, hogy a...

Más is úgy érzi, hogy a kisebbségekkel kapcsolatos szélsőséges gondolatokért leginkább a balliberáloshoz köthető szervezetek felelősek?

Figyelt kérdés
Legyenek azok a cigányok, a melegek, a feministák. Ha elkezdik őket liberálisék megvédeni, egy két vita kompromisszummentesékkel és már el is tudom magam egyértelműen helyezni a vitában.
2016. júl. 12. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen én is úgy érzem, minden gondolkodni képtelen ember így érzi. De ebben nincs semmi meglepő, a csapból is ez folyik. Aki elfogadja a csapot, ezzel a problémát meg is oldotta. A dolgok mélyére látni oly fárasztó. Minek a fáradság, ha lehet anélkül is.
2016. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jaja illuminati meg gyíkemberek.. a dolgok málye lol
2016. júl. 12. 11:23
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Persze, biztos.

Nem egyedül te vagy elvakult.

2016. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

JA, a liberális okolhatók a vérvádért, a rabszolgaságért, annak a hitnek terjedéséért, miszerint a sötétebb bőr alacsonyabb intelligenciával jár együtt, a a homoszexualitás krimianalizálásáért, a pedofília és a homoszexualitás összemosásáért...


Ha már ekkora marhaságot állít valaki, legalább indokolja meg.

2016. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

"Igen én is úgy érzem, minden gondolkodni képtelen ember így érzi. "


- Az biztos...

2016. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

Nem.De, hozzájárulnak.


Tizenévesen nagyon radikális nézeteim voltak.Ugyanis, akkoriban az idős nagymamámat bántották és kirabolták a cigányok a saját otthonában.Pedig, nem lakik rossz környéken.

Akkoriban, azt gondoltam, le kellene őket vadászni.


Huszonéves koromra konszolidáltabbá lettem, de elfogadni,tisztekbu ugyanolyan embernek tartani őket, mint mi, sohasem fogom.

2016. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
odaírtam a kompromisszummentesség, a mindent jobban tudás
2016. júl. 12. 11:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"odaírtam a kompromisszummentesség, a mindent jobban tudás"

Szóval akkor Orbánék a balliberálisok?

Most teljesen összezavartál!

2016. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

liberálisokkal egyezkedni nem lehet, mert kompromisszumképtelenek


felfogod végre?

2016. júl. 12. 11:32
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

# 6/8 Időpont ma 11:27

Amít leírtál az nagyon "szép", és még valahol érthető is - de mi köze ehhez a liberálisoknak?

2016. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!