Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lehet belőlem...

Szerintetek lehet belőlem politikus, vagy egyből szétszedne a média?

Figyelt kérdés
Volt hogy pszichiátriai kezelés alatt álltam (annak ellenére hogy nincs mentális betegségem, félre kezelés volt), fizikai betegségem is van, kamasz koromban rengeteget füveztem, volt hogy füvet árultam, hogy legyen pénzem drogokra. 8 év alatt végeztem el az egyetemet, mert link voltam, a szüleim meg gazdagok. Nem vagyok büszke a múltamra, de már több mint 5 éve változtattam az életemen, a változásban a buddhizmus segített, már teljesen máshogy látom a dolgokat, más lett az értékrendem. Jelenleg legtöbb ismerősöm jószívűnek, igazságosnak és értelmesnek tart. Sokak szerint nagyon jó meglátásaim vannak, és könnyedén meg tudok győzni embereket. Szeretném ezt jó célra használni, szerintetek lehet még esélyem a politikai életben, vagy azonnal szétszedne a média?

2016. júl. 15. 12:41
 1/3 meszike91 ***** válasza:
A füvezés miatt simán szétszednek.
2016. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uniós vezetőként még sokra viheted.
2016. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Icipicike cafatokra. H apatyolat tiszta vagy akkor is rádhúznak valamit. Mondjuk provokálnak lehallgatnak elég egy kr vaanyád egy öregasszonynak máris nyugdíjasgyűlölő leszel. Itt van alapja is úgyhogy keresgélni sem kell. Maksz polgármester lehetsz amíg nem nagyon pattogsz és bólogatsz persze kis faluban.
2016. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!