Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a megkülönbö...

Mi a véleményetek a megkülönböztetésről, és a média hazugságokról?

Figyelt kérdés

Bekapcsoltam az RTL Klubbot, hiba volt...

Mi a véleményetek, amikor a magyar kormány, vagy a média, megkülönböztet embereket, vagy átver titeket, ferdíti az igazságot, szépít, rondít - mikor mi az érdeke.


Amikor az volt terítéken, hogy kalapáccsal, vascsövekkel vertek halálra egy öregembert egy tál valamiért, akkor szegény emberek, és fiatalok. Amint vált a történet, hogy miért is szegények, mert a gyárból először a cigányokat rúgták ki, akkor lehet cigányozni. Ez kb 10 perc leforgása alatt történt, még csak nem is két különböző műsor volt.


(Persze nem értem, miért kell valakit megölni, attól még nem leszel kevésbé éhes, és kenyér sem lesz tőle az asztalon.)


Nem értem ezt a megkülönböztetést, és ferdítést, mindenhol ez van a médiában, és a parlamentben is és mindenhol.


Itt a gyakorin sem lehet már cigányozni, mert szerintük az roma (kérdésnél, kulcsszómegadásnál átírják). Mik ezek a marhaságok? Miért nem lehet megnevezni valamit?


Véleményetek az "üggyel" kapcsolatban?



2013. aug. 25. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem az országos média a mérvadó.Helyileg mindenki tudja,mi történt.Utána?Csend,mert a paraszt már mefg lett nevelve...
2013. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 tetro ***** válasza:
16%

Mi a pontosan most a bajod? Hogy a bűnözést a riportban a szegénységgel és a kilátástalansággal kapcsolták össze, ahelyett hogy cigányoztak volna egy jót?

Továbbá nem értem, hogy az RTL műsorához, hogy jön a kormány. Egy nagy maszlag az egész amit írsz, ráadásul nem is kérdés. De ha cigányozni szeretnél tedd meg, ha ettől neked jobb, vagy ha úgy gondolod mindenkinek jobb lesz, akkor itt megteheted. Ha a tévében szeretnél, akkor hozzál létre egy saját csatornát, vagy keress meg egy olyan médiumot aki fórumot biztosít neked erre.

2013. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Már nem nézek tévét, így nem érdekel, hogy mit mond, vagy mit nem! Ajánlom mindenkinek!

Internetről, is lehet tájékozódni.

2013. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ahoz hogy a CCN-t vagy a BBC-t nézd nincsenek agysejtjeid de egy szót ismételgetni ahoz igen...

Ezért megyünk csödbe mert a mai fiatalok a gép meg a tv elötti ücsörgésel kiirtják a szürkeálományukat.

2013. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
Tetro, a szegénységen és a kilátástalanságon hogyan segít az, ha egy öregembert agyonvernek?
2013. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 tetro ***** válasza:
természetesen sehogy, de ez egy egyirànyú ok-okozati viszony. ha nem élnének százezrek a létminimum alatt, generációk óta totális kilátásalanságban, akkor talán nem lennének akik nincstelen öregeket rabolnak ki. hogy a rabláskor miért nem lehet csak elvinni amit akar... mert egy agressziv barom. mert fel sem fogja mit tesz. de az ilyen esetek és elkövetök száma elég alacsony
2013. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Azért érdekes, h magyaroknak még akkor se jut eszébe, h ki kéne rabolni vkit, ha szegénységben és kilátástalanságban élnek - az agyonverésről nem is beszélve. Azzal is vitatkoznék, h alacsony az ilyen esetek száma, ugyanis szinte minden napra jut hasonló, és mindig cigányok követik el.
2013. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 tetro ***** válasza:
0%

De, pontosan ezt bizonyítják a témában készült szociográfiai tanulmányok. A romákkal azonos társadalmi szinten élő magyaroknál ugyanolyan magas a bűnözési ráta. Legalábbis a nyolcvanas években így volt, de mivel ezek a társadalom működését vizsgálták, valószínűleg most is érvényesek. Szóval az egy gyönyörű szép dédálom, hogy a magyar nem rabol. Az rabol, aki kilátástalan. Akinek van esélye egyetemre járni, és bankban ülni nettó 300ezerért, az nem fogja helyette a pörkölt rablást választani. Sőt, ez nem is választás, mert akiből ilyen bűnöző lesz, szerintem az esetek többségében annak semmilyen választása sem volt.

az meg hazugság, hogy ennyi gyilkosság van. egyszerűen nincs ennyi gyilkosság egy évben Magyarországon, hogy igaz legyen amit állítasz. Ha levonjuk az összes gyilkosságból azokat, amik mondjuk családon belüli erőszak, szerelmi leszámolás, stbstb... Akkor mennyi maradhat? 100-150 eset/év... És abból mennyit követnek el romák, azt csak tippelni tudjuk. Szóval ezek alapján arról beszélni, hogy a romák gyilkolják a magyarokat halomra egyszerű uszító demagóg marhaság.

2013. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Az a hazugság, amit te írsz. Lehet h jóhiszeműen írod, mert tényleg ezt olvastad vhol, de akkor az a hazugság, amit olvastál. De még ha igaz is, az se sokat jelent, mert a 80-as években jóval keményebben voltak fogva a cigók, nem volt nekik szabad minden, ami most.

A gyilkosságok zömét pedig cigányok követik el, ezt mindenki tudja, aki nem elvakult rajvédő.

2013. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

tetro ide is betrollkodta magát ahogy látom :)

Kérdező, ezt egyszerű elkerülni, nem kell nézni tv-t. Én már rég rájöttem erre, undorító ez a média, nincs is kábel tv-m. Az ilyen híreket hitelesebb forrásból tudom meg, ahol rá is mutatnak hogy az elkövető cigánybünöző volt.

2013. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!