Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért van ez így,...

Szerintetek miért van ez így, hogy az emberek fele még mindig Orbán Viktornak és Gyurcsány Ferencnek hisznek?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc egyszer bevallotta hogy hazudott reggel, este és éjjel, és a saját családját és a saját haverjait tömte pénzzel. Most Orbán Viktor is ezt csinálja, úgy mint Gyurcsány Ferenc, csak máshogy. Orbán Viktor kórházak helyett csak Stadionokat épít, és csak a saját családjának és a saját haverjainak ad pénzt, és az embereket meg becsapja, csak hogy Orbán Viktor nem vallotta be egyszer, hogy ő is hazudott reggel, este és éjjel.


Én sosem voltam párt szimpatizáns, mert ezek lopnak, csalnak, hazudnak és hamisítanak és ártatlan embereket zárnak börtönbe! Akik nem szeretik a politikát, azok függetlenek maradnak, az azt jelenti hogy nem Fideszesek, nem Jobbikosok, nem MSZP-sek, nem LMP-sek, nem baloldaliak és nem jobboldaliak. Szerintetek miért van ez így, hogy az emberek fele még mindig Orbán Viktornak és Gyurcsány Ferencnek hisznek ?



2016. júl. 16. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mert a többség meghajol a hatalom és a hírnév előtt.
2016. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Olvasd el a Mein Kampfban a tömegek lélektanára vonatkozó részeket.

Nagyon tanulságos.

2016. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Mert régen a pogányság helyett katolikusok utána Habsburg pártiak utána kommunisták utána nyilasok utána megint kommunisták majd most kapitalisták lettek. Mindig lehajoltak tövig trombitálva.
2016. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Gyurcsány Ferenc egyszer bevallotta hogy hazudott reggel, este és éjjel, és a saját családját és a saját haverjait tömte pénzzel. "


Most buktad el, nem errű szó az a beszéd. Hallgasd meg ujra, tudd hogy ez a mondat("hazudtunk reggel éjjel meg este..") hogy folytatódik, aztán kétszer is gondold meg kire köpdöss. Arra aki ehelyett magát fényezi saját nyelvével. A baloldal,vagy Gyurcsány lejáratás egy veszettül unalmas téma. Az emberek szerencsére lassan ráeszmélnek hogy az a mondat hogy "a baloldal semmit sem ér a jobboldalhoz képest" egy olyan mondat amivel csúúúúnyán rászedték őket.. adok egy tanácsot mint egyik anonymus a másiknak: hallgasd meg a beszédet, nézz utánna Gyurcsány miket állít magáról, nézzutánna Orbán miket állít róla a Jobbikkal az élen, nézz utánna Orbi meg Gyurcsi kormányzati helyzete miben külömbözik, lásd meg melyikhazudik többet az arcodba, melyik néz hülyének, aztán térj vissza erre a témára.Ez tényleg csak egy tanács neked és a kedves publikumnak , én megfogadnám....(egy volt Fideszes szólt hozzátok, aki kicsit jobban utánna lesekedett...nekem elhihetitek)...érdemes megfogadni amit javasoltam. Egyébként abban igazad van hogy csalnak, lopnak...blablabla. de ki kell ábrándítsalak tőlük függsz.

2016. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt az igazság nyíltan kibontva.

[link]

2016. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg a valóság.....nem mondom marha tájékozott aki ezt a fb-os oldalt működteti.....meg az is az lesz aki olvassa...

Ne nézzenek már hülyének, egy politikus ellen az a fő érv rögtön hogy "hazudik"..? Röhög a vakbelem...

Ha rám hallgatsz leakadsz erről az oldalról és máshonnan művelődsz.

2016. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!