Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kicsoda Habony Árpád?

Kicsoda Habony Árpád?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Habony Árpád Orbán Viktor jó barátja aki mindig jókor van jó helyen. Ez még nem lenne ok arra hogy utáljuk.

Csakhogy Habonynak van egy vállalkozása, ahonnan évek óta nincs bevétele. Ennek ellenére futja milliós ruhákra, táskákra és persze ibizai nyaralásra ( luxus körülmények között, luxus diszkóban ), szerény hajlékáról, autójáról és persze a most megvásárolt újságról nem is beszélve.

Ezen felül ő Orbán legfőbb tanácsadója ( de ezt senki nem ismeri el, tehát hivatalosan nem tanácsadóként dolgozik ), jó formán amit Orbán mond, azt Habony találta ki. És természetesen bejárása van a parlamentbe úgy, hogy nem politikus és nem is tanácsadó. Mármint én is bemehetek a parlamentbe, csak én megnézem a szent jobbot meg a koronát és kimegyek, ő meg bárhová mehet a parlamenten belül, anélkül hogy megállítanák.

2016. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Az öltözködése alapján szerintem melegjogi aktivista.
2016. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként tényleg elég ratyi feje van a genyónak
2016. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az öltözködési stílusa és a haja alapján én is meg voltam róla győződve, hogy meleg. Meglepődtem mikor megtudtam, hogy Kapócs Zsóka a barátnője volt.
2016. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hivatalosan miniszterelnöki megbízott, a gyakorlati működését pedig már más válaszadó leírta.
2016. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Orbánnak a zsúrfiúja, mereszti a seggét és pénzelik.
2016. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!