Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon élő sváb...

Magyarországon élő sváb vagyok. Minket miért nem illet meg annyi minden, mint a cigányokat? Velük miért kivételeznek? Mi is kisebbség vagyunk!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 22:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Most eltűnődtem azon ha zsidók ténylegesen elfoglalnánk az országunk. Most ők tenyésztik őket akkor meg szerintem irtanák tűzzel vassal. :D
2010. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
mert rászorultsági alapon mennek a dolgok.
2010. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:


jó vicc, de ha mégsem az akkor viszont sajnálom a tudatlanságod

2010. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
A törvények mindenkire egyformán vonatkoznak. Az állam nem különböztet meg nemzetiségi alapon. Ingyen dolgokat, kedvezményeket, segélyeket az kap aki rászoruló (szegény) nem az aki, cigány, sváb, stb.
2010. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:A csóró magyarokat mégsem védi senki,meg nem aggódnak miattuk,de ha egy cigány...akkor meg a jajveszékelés.Őket nem lehet bántani...ez nem tűnt fel eddig??
2010. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező és azon nem gondolkoztál hol a sok kárpótlás,ami a kitelepítés miatt jár,hol vannak a heti emléknapok a svábok üldöztetése,kitelepítése miatt?
2010. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is sváb vagyok, és engem is felháborít, hogy a cigányoknak mindent szabad!
2010. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
mert ti értelmes emberi lények vagytok, akik kiveszik a részüket a munkából, a kötelességekből is és nem csak a jogaitokat fújjátok....tőletek nem retteg senki és a ti szavazaitokat nem lehet megvenni 200Ft-ért vagy egy felesért...kb ennyi... ha ez vígasztal, nem csak a többi kisebbség nem kap annyit, mint a cigányok, de mi, magyarok se, pedig elvileg mi nem vagyunk kisebbség ...még...
2010. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
A svábokat nem kell félteni!A saját szarukat is megennék, mert olyanok...Volt két sváb szomszédunk, az egyik, kapával húzkodta a földet a kertünkből, a másik, meg örökké leskelődött, előbb kint volt ha csengettek, mint anyám:)))De, a sváb vagy nagyon hülye, vagy nagyon normális!Erre is volt példa!!!
2010. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Azért mert a cigányok jó ha iskolába járnak vagy elvégzik azt, illetve tudatlanok, mocskosak, neveletlenek, nem mennek el dolgozni(nem mintha bárki is felvenné őket), lopnak, megfélemlítik az embereket, csalnak....Egy szóval sajnáltatják azt a tudatlan fejüket (mikor nekik is van lehetőségük tanulni és dolgozni) és elmondják, hogy ők micsoda szerencsétlenek, nincs munka...stb...De kölykezni tudnak, meg a segélyeket felvenni...Szar, hogy itt tart az ország és ez csak egyre rosszabb lesz sajnos.

Már félek este kimenni, még ismerösőkkel, barátokkal is.

2012. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!