Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem pocséklás ez?

Szerintetek nem pocséklás ez?

Figyelt kérdés
Nemvagyok komcsi inkàbb konzervetìv. Ami az utolsó csepp volt a pohàrba: àtadták Egerben a katasztrófa védelem ügyfélközpontjàt (Juhé) 10millió forint volt (kb nekem 3ba került) :( Kérdésem lényege 30vagyok utolsó 25évre emlékszem jobban ami arról szólt ez így nem jó építsünk (szó szoros értelmében) új M.o.-t Biztos igazuk van nem jó az úgy de egyszer felépült valami pl tsz telepek magtàrak ólak azok rosszak el kell bontani vas méhbe fa tüzelőnek .. majd épitünk jobbat. Megint több szàt m3 fa több tonna vas és beton.Jön egy kormànyvàltàs addigra fel sem épülnek az új épületek amik kiderűlnek feleslegesek de màshol ( màs politikus baráti körében megfeleöbb épűl.) Alap gondolatra vissza térve itt egy nagy vàllalkozàs seperte a kéményt volt ügyfélszolgàlata a katasztrófa védőknek nem. Most csinàltak a katasztrófa védők 10millióért a cégé meg kong az ürességtől. Màsik gondolat Bp. mindig utlezàràs épitkezés útépìtés. Az egyik nagyberuhàzàs autói a màsik nagyberuhàzás miatti dugót duzzasztjàk. Ja és az elözöleg felújìtott utat teszik tönkre. Miert nem jó ahogy 20 25év alatt megszoktuk. Vidéki nagyvàrosban lakom több mint 10évig ugy közlekedtem fel a vonatra keletibe leszàll metróra felszàll tudtam hol kell leszàllni most meg egy óriàs betonkeverö. Moszkva/ SzK tér àtépìtve pedig szimbólum volt. Ujìtàs midernizàció jó kell de ennyi felesleges épitkezés . Csak azért is megmutatni ki az erősebb. Àllam ki ad ezt azt a kezéből vissza vesz màst... Tényleg kell ez??

#pocséklás #államiberuhàzás
2016. júl. 18. 18:40
 1/2 partizana ***** válasza:

Az összes fejlesztésnél milliókat tudnak lopni.


Az előző kormányon úgy állnak bosszút, hogy semmibe teszik a munkáját.


Ezek értelmes dolgok lennének, ha nem mennének át hatalmi harcba, + az EU nem szabna határt a magyar állami fejlesztéseknek kvótákkal és hasonló a nyugat érdekeit szolgáló dolgokkal.

2016. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen lopnak az is igaz. De csak a "szükségtelen dolgok"bontàsi költségei meg az emberek àtképzése sok.
2016. júl. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!