Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP és a Jobbik politikája...

Az MSZP és a Jobbik politikája csak a kisebbségi, migrációs kérdés és az EU-hoz való hozzáállásba különbözik, minden másban ugyanaz?

Figyelt kérdés

A Jobbik az a magyar emberek érdekeit képviselnék, az EU-val szemben a magyarok érdekeit akarnák érvényesíteni, magasabb béreket akarnak az átlagembernek és nem védik a kisebbséget, a homoszexuálisokat, és nem akarnak illegális bevándorlókat letelepíteni Magyarországon. Konzervatív párt.


Az MSZP inkább EU párti, magyar ellenes. Védi a kisebbséget és a melegeket, a bevándorlókat részesítené előnyben, liberális eszméket alkalmaz, nem kötődik a hagyományokhoz és a nemzeti öntudathoz.


Ezeken a különbségeken kívül minden másban megegyeznek? Mindketten fel akarják számolni a korrupciót és a maffiakormányt Magyarországon, és a szegények védelmében több kulcsos adót vezetnének be?


2016. júl. 20. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

"Az MSZP inkább EU párti, magyar ellenes. "


A Jobbik inkább orosz párti, magyar ellenes.

2016. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy mindkettő választást szeretne nyerni, szinte semmiben nem egyeznek. Az összehasonlítási kísérlet reménytelen.
2016. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül is ha mindent elhanyagolunk, ami a pártokat jellemzi, és elég TV-t nézünk, akkor még akár igazad is lehet, feltéve, hogy te sem gondoltad komolyan :)
2016. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Jobbikot az MSZP-sek, az MDF-esek, a Fideszesek, az SZDSZ-esek, a MIÉP-esek, a Független Kisgazdapártiak és a KDNP-sek csinálták 2003-ban. Ezt az egyik haverom mesélte nekem, mert ez az igazság, én nem vagyok Jobbikos és nem vagyok MSZP-sem! Én független vagyok, az azt jelenti hogy nem szavazok egy pártra sem, és nem szavazok egy függetlenre sem! Akiknek nem teszik ez az ország, azoknak el lehet menni külföldre új életet kezdeni, csak hagyjanak minket békén a hülyeségekkel! Köszönöm a megértést!
2016. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!