Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pontoztok le mindenkit...

Miért pontoztok le mindenkit politika témában, aki igazat mond, és nem csak propagandákat hajszol, akármilyen párttal kapcsolatban, akármilyen témában?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 17:00
1 2
 1/19 partizana ***** válasza:
94%
Mert mindenkinek a saját igaza a legfontosabb és csak azt képes elfogadni, ha a kis kedvenc pártjának nincs épp igaza, ők akkor is mellett döngetve állnak ki amellett. Ezeket az egyéneket úgy hívják: Agy mosottak.
2016. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
ÜZENJÜK BRÜSSZELNEK, HOGY NE PONTOZZANAK LE!
2016. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ma 17:10

GRATULÁLOK

2016. júl. 21. 17:12
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Kamugeza987, te beszélsz? A "Hippi ligetvédős" kérdésedtől kezdve mindent saját véleményed szerint tálaltad. Te beszélsz igazságról? Magánvéleményed írod ki kérdésnek ember.
2016. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Neked miért okoz lelki kollapszust, ha lepontoznak?
2016. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, csak szerintem ez mentalitásbeli kérdés. Ez egy súlyosabb probléma kivetülése én úgy gondolom. Mindenki a maga igazával van elfoglalva, a másikat meg feltétel nélkül elutasítja!

Az egyik kommentelőnek teljesen igaza van, én is a saját igazam mondom, ahogy én látom a dolgokat, próbálom HDI indexek, statisztikák, dokumentumok alapján kialakítani az objektív véleményem, de ettől függetlenül ezek mind csak számok, az ember szubjektív megítélése mindig más lesz.

Lehet nekem is sok mindenben nincs igazam (sőt biztos), de ha megfigyelted kedves válaszoló, én egyszer sem húztam le egyetlen válaszolót sem a véleménye miatt, egyszer sem húztam le egyetlen pártot önmagában azért mert más most az xy pártot lehúzni a menő!

Ha egyet értek valamivel, mondja azt a Fidesz, MSZP, jobbik vagy akármelyik, akkor nem félek kimondani, hogy egyet értek vele, ha viszont valami nem tetszik az egyik párttal kapcsolatban egy témában, akkor kimondom, hogy szerintem ezt rosszul csinálják!

2016. júl. 21. 17:28
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Mert a politikailag kényes igazságot a szélsőjobbosok írják, többségben viszont a jobbos és balos "demokraták" vannak, és főleg a balosok szeretnek lepontozni, jelentgetni (besúgni). Én ritkán pontozok fel vagy le választ, nem jelentettem még kérdést, a szánalmas komcsiknak viszont nyilván ez a szokásuk. Sokan primitív módon még be is írják válaszba, hogy jelentették. A százalékok és a válasz helyessége egyáltalán nincs szinkronban. Én örülök a 40%-nak, egy tudatlan, magyarellenes szélsőbalos troll (!) meg 70-80%-on is lehet.
2016. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan létezik egy ember aki komolyan tudja venni az itteni pontozósdit? Ne már.
2016. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Tudomásul kell venni, hogy a POLITIKA rovatban - kivált a Magyar politika részen - MINDIG MINDENKIT lepontoznak, teljesen mindegy mit ír, hol áll, mit akar, van sapka rajt' vagy nincs. Pont. Le ezt is.
2016. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A #7-es válaszolónak teljesen igaza van, ezért pontozták már le is a hajdani "dögöljön meg a szomszéd tehene" mentalitású Kádár-besúgók szellemi utódai őt. Érdekes, hogy csakugyan a kérdések 99%-át ők jelentik. Biztos eltanulták a ÁVH-s nagyapjuktól.


Ellenben én, akinek a rokonai nem a kádárista "köpjük be a társainkat"-féle nőttek fel, nem jelentettem még kérdést és nem is pontozok le kérdéseket, csak ritkán ha tényleg nagy sületlenségeket ír valaki.

Az elődeim az építőBB jellegű "fogjunk össze társainkkal"-féle Tito-kommunizmusban nőttek fel.

2016. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!