Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom úgy hogy...

Csak én gondolom úgy hogy akármilyen kormány is jön vagy marad még ha akarna se tudna mit csinálni ebben az országban?

Figyelt kérdés
Nem ők irányítanak, nem ők hozzák azokat a döntéseket ami lehet hogy neked jobbá tenné az életedet. Miért nem látnak túl az emberek azon hogy fidesz, mszp, nem tagadom lehet jobban csinálni, de jó sosem lesz. Én Mo. Kormányára úgy tekintek mint bábuk akiknek muszáj azt csinálni amit mondanak, kb annyi hatalmuk van mint egy multi cégnél egy müszakvezetönek

2012. nov. 14. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Így van,
2012. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mivel anyagilag ki van szolgáltatva az ország és kb. nulla a beleszólásunk a világ "nagy eseményeibe", ezért nem várhatunk túl sok jót. Azt nem tudják sokan elfogadni, hogy pénzügyi segítség nélkül az ország már rég csődbe ment volna. Nem igazán ugrálhatunk, mert fél nap alatt gallyra tennének minket gazdaságilag. Pénzek megvon
2012. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pénzek megvonásával pl.
2012. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, az aláírt egyezmények, a pénzügyi függés, de pláne az EU tagság nem sok mozgásteret engedélyez...
2012. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha mi jobb világot szeretnénk ne a kormánytól várjuk megoldást mert az nem lesz. Orbán harcba indult de a csatatérig se jutott el, nem szidom gondolom nem úgy kell fel reggel hogy ma mivel szopassam meg a népet, legalább is remélem, én nem láttok megoldást de ezt nem csak Mo.-ra értem hanem a szomszédos országokra is. Talán egy lázadás vagy nevezzük akárminek, hihetetlen hogy társadalom kb 1% irányit 99% és rosszul vagyok ha meghallom a demokrácia szót, nem tudok mondani egy országot sem ahol demokrácia van
2012. nov. 14. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

Nem csak Te gondolod így, és tudod is a kérdésedre a választ.

Nem vagyok nagy híve az összeesküvés elméleteknek, de valahol a cionizmus körül kellene keresni a választ a kérdésedre.

2012. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Magyarország az a csataló amelyet egész életében pórázon futtattak, és amikor egyszer elszabadul, teljes erejével nekivágtat a szakadéknak!
2012. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Így van,ezért nem megyek soha többet szavazni
2012. nov. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretnék senkit megsérteni de! azt kilehet jelenteni hogy minden ország és ezen országok összes állampolgára szabályoknak törvényeknek van alárendelve. Ezért minden ország így Magyarország is köteles betartani ezeket a szabályokat, ezalól nem vonhatjuk ki magunkat ha egyszer aláírtuk őket. Viszont egy okos kormány okos Miniszterelnöke tud úgy lavírozni ezek között a szabályok között hogy az az adott ország javára váljon. Nos ez az ami Orbánnak és kormányának nemsikerült mert szembefordult mindenkivel és úgymond pénzügyi szabadságharcba kezdett. És bizony láthatjuk hogy teljes kudarc lett a vége. Egy viszonylag egyszerű kölcsönt sem képesek tetőaláhozni az IMF-el évek óta, viszont Magyarországot sikeresen elszigetelik és tehetetlenül szemlélik az Országot tömegesen elhagyókat és valamint tömegesen vetik ki az adókat vezetnek be újabb és újabb megszorításokat, amik az Országot egyre lejjebb és lejjebb taszítják a lejtőn. Nos ezeket a kormányzati cselekményeket mindennek lehet nevezni csak okosnak és hasznosnak nem.Ezért kell leváltani őket minél előbb mert minél tovább maradnak annál nagyobb romhalmaz marad utánuk.
2012. nov. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!