Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondanátok példákat, hogy...

Mondanátok példákat, hogy miért szerettek Magyarországon élni?

Figyelt kérdés

Engem például büszkeséggel tölt el, hogy keményen kell dolgoznom még azért a kevés pénzért is, amit kapok, mert tudom, hogy munkám elősegíti a jó ügyet, a Nemzet felemelkedését és egész Magyarország boldogulását.

Vészterhes időket élünk, amikben nagyon kemény helytállnunk, de én megteszek minden tőlem telhetőt. Majd a jövő hálás lesz mindazért, amit teszek érte.

Büszkeséggel tölt el, hogy itt élhetek. Köszönöm.


2016. júl. 21. 22:59
1 2 3
 11/22 Alain Delon ***** válasza:
62%
Tiszteletre méltó a hozzáállásod, csak az a baj, hogy a gazemberek pont az ilyen emberekre vadásznak, mint amilyen Te is vagy. A jóindulatodat akarják meglovagolni a saját kis piszkos ügyeik szolgálata érdekében.
2016. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

ma 23:37

Mint mindenhol a világon, sajnos.

2016. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

'hogy a gazemberek pont az ilyen emberekre vadásznak,'


Ööö, hadd találgassak: a homo politicus-ra gondolunk?

2016. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, van egy qrvarossz hírem:

Nagyából ük-ük-ük-ük szintig minden egyes felmenőm ezt mondta. Jobb lett? Hah, túrót. Ez a tipikus mantra. "JAjj, csak most kell összehúzni egy picit a nadrágszíjat, az unokáinknak már jobb lesz." Az átlagember összehúzza, és ugyanolyan szar lesz az ő unokáinak.


A vezetők meg röhögnek a markukba.

2016. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért szeretek Magyarországon élni:

https://www.youtube.com/watch?v=mHHjosWMCx4

Nekem tényleg tetszik ez az ország! Nagyon sajnálom, hogy a politika, gazdaság stb elsötétíti ezt a képet, de néha biciklizek 50km-t, kiülök egy sziklára, és elmerengek..

Rengeteg a nehézség, sok minden beárnyékolja az ember életét, de honvágyam lenne, ha itt kéne hagynom hosszabb távra a hazámat.

2016. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
5: ja, csak az a kár, hogy nem ismered a diktatúra szó jelentését.
2016. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

"Senki sem szeret itt élni, főleg a fiatalok akik között a legnagyobb az elvándorlási vágy."


A fiatalok baxák meg az annyukat.

2016. júl. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
17-es, talán leszakadna az ég, ha 1 napra felfüggesztenéd a hülye trollkodásod? :)
2016. júl. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
81%
Én fiatal vagyok (21) és eszembe sem jut elmenni itthonról, max körülnézni kint és megismerni más népek kultúráját, de az életemet a hazámon kívül el sem tudnám képzelni, akármennyi bankót is tolnának az orrom alá....
2016. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem a bankó a lényeg, hanem , hogy a gyermeked milyen rendszerben nő fel és mert olyan ember lesz belőle. Egy olyanban ahol minden korrupciót megdöntött már a kormány? Ahol nincs egy igaz szó csak a hazug propaganda a gyűlölködőknek? Nem az ország a rossz, hanem ami itt folyik. Attól még szereti a hazáját aki ezt látja, és sajnálja. Nem az országától menekül aki elmegy, hanem ettől a rothadó, bűzlő rezsimtől aki az országunkon telepszik.
2016. júl. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!