Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fogja még ezzel manipul...

Meddig fogja még ezzel manipulálni az embereket a kormány? Nekünk nem a bevándorlás a problémánk, hanem a kivándorlás!

Figyelt kérdés

Népszavazást tartanak egy olyan dologról ami számunkra nem is létezik..

Mindig is transzpozit állam voltunk, senki nem akart ide jönni, mert ha szétnéz, hogy mi van itt, egyből húz tovább innen.


Nekünk a fiatalok kivándorlása a problémánk. Az alacsony bérek, a rossz egészségügy, rossz oktatás, rossz életszínvonal stb.


Meddig fogja még ezzel a hülyeséggel manipulálni a hiszékeny embereket a Fidesz? Ez nem a mi problémánk, hanem nyugat-Európáé, a fejlett Európáé.


2016. júl. 25. 22:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Tudod, ha ilyen buta a nép, akkor meg is érdemlik. Az okos meg lelép, és ő jár jobban.
2016. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez is és a többi dolog is egyformán probléma, amit felsoroltál. De nyilván olyan dologról nem tarthatsz népszavazást, ami őket befolyásolná akármilyen szinten.
2016. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%

"Mindig is transzpozit állam voltunk, senki nem akart ide jönni, mert ha szétnéz, hogy mi van itt, egyből húz tovább innen. "


jaja, de ezek a derék migrik nyugatabbra sem kellenek ám, mennek is róla a "tárgyalások", hogy hogyan lehetne mégis idekozmálni néhányat (néhány ezret)


a buta, hiszékeny ember egyébként te vagy kérdező


gondolom a 444en olvastad ezt a sok hasznos okosságot

2016. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Pont ez a vicc, szétnéznek és mennek tovább. Ilyet nem tehetnének mert ha egy békés országba belép, ott kell maradnia nem mehet csak úgy nyugatnak, ezt hívják úgy h gazdasági bevándorló.
2016. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%

#3, miért is hülyézed le a kérdezőt? Melyik része nem igaz a leírtaknak?


Te úgy látod, Magyarország a migránsok célországa?

Az átlagos magyar bérből normális színvonalon lehet élni?

Flottul működik az egészségügy? Jól áll az oktatás?

Szívesen maradnak a fiatalok, nem sújtja az országot a szakképzett munkaerő tömeges kivándorlása?

2016. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Én úgy látom, hogy a kérdező csak az orráig képes látni. Hiába nem akarnak idejönni a migránsok, hogyha az unió meg úgy gondolja hogy márpedig vagy itt vagy mehetnek vissza szíriába.
2016. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Én bevándorlás-ellenes vagyok, sőt összességében támogatom is a kormány álláspontját és intézkedéseit, de az agymosó hecckampánytól, amit belföldön leművelnek, attól rosszul vagyok. Egy csomó más téren pedig tényleg csak lefelé csúszik az ország.

(#5-ös voltam)

2016. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
A kivándorlás munkaeròhiânyt okoz ami béremelést generál így pozitív hatása is van. Úgy hogy minél többen mennek ki nekem annál magasabb lesz a bérem. Sajnálom de én örülôk a kivândorlásnak mett engem ez pozitívan érint.
2016. júl. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
#8! Folytasd a gondolatodat, rájössz, hogy neked sem jo. (Munkaeröhiányra nem lehet gazdaságot épiteni, beruházni. Szépen eltünnek a befektetök és neked sem lesz munkád.)
2016. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De a Fideszeseknek olyan jó ezen is vekengeni, addig sem azzal foglalkoznak, hogy még soha ennyit nem lopott, csalt és hazudott kormány ebben a szép kis országban. Hogy csúcsot döntött a kivándorlás? Uggyanmár.
2016. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!