Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt a gond Orbán Trumpot...

Mi volt a gond Orbán Trumpot érintő megszólalásával?

Figyelt kérdés

Annyit mondot, hogy Trump a terrorizmus megfékezéséről szóló megszólalásával egyetért és nem azt, hogy Trump egy isten :DDDD



[link]


Arra is utal az elején és a végén is hogy egyébként nem nagyon szimpatizál vele


2016. júl. 26. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
A mai politikai világban az ellenzékeknek általában elvi kérdés, hogy ellent kell mondani, tartalomtól függetlenül. Itt is ez nyilvánul meg, "hivatalosan" Trumplival akkor se szabad senkinek egyetérteni, ha azt mondja, hogy kék az ég, mert azonnal szétkapja a világsajtó, meg az összes többi politikus. Szomorú, hogy így van, de így van.
2016. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem így van. A világsajtó által publikált esetekben Trump politikai kérdésekről nyilatkozik, és azokban hazudik. Mihez képest? A saját tetteihez képest.

Egyébként mint mindig, most is érdemes odafigyelni Orbán szavaira. Ha Trump a terrorizmus megfékezéséről beszél, és Orbán ezzel egyetért, akkor az jó. HA azonban Trump ezt mondja, de a terrorizmust annak fokozásával akarja megfékezni, ahogy Orbán is gyűlöletkeltéssel, akkor a "megfékezés" ezen formájával, amely valójában "elősegítés", nem egyetérteni, hanem a leghatározottabban tiltakozni kell.


Társadalmi együttélési alapvetés, hogy a gyűlöletkeltés újabb gyűlöletet szül, és az egyre fokozódik ezáltal. Kiváló módszer a terror kialakítására. Aki megszüntetni akarja, az az okot irtja ki. Ehhez Orbán a nagypolitikában még kisfiúnak se számít, itthon viszont meghatározó. Trump viszont a nagypolitikában segíti elő a terrorizmust. És enyhe kifejezés, hogy ez gond.

2016. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


Trump szélsőséges válasz a szélső neoliberalizmusra


Rá mer világítani a neoliberalizus hazugságaira.

De ettől még nem tűnnek el az ő hazugságai.

2016. júl. 26. 10:31
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Annyi, hogy egy szélsőséges populistát támogatni szégyen, sőt egyáltalán komolyan venni is szégyen.


Lehet valaki jobb vagy baloldali, liberális vagy konzervatív, zöld vagy technokrata, de a gondolati minőség egy bizonyos szintje alá nem szabad lemenni.

2016. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem csak azt akarta mondani diplomatikusan, hogy Európának is meg Magyarországnak is az lenne a jobb, ha az USA nem avatkozna folyton bele a dolgainkba.


Nem kell nekünk se a TTIP se az orosz bojkott...

Se a sok lehallgatás meg "független" szervezetek amik amerikai érdekek alapján akarják irányítani az életünket.


Clinton egy aggresszí politikát fog erőltetni, rengeteg konfrontációval, háborúkkal, hogy fenntartsa az USA hegemóniáját. Nyilván az USA egyes körein kívül ez senkinek nem lesz jó.

Trump meg inkább a belügyekre koncentrálna, lenne dolga bőven...

A világ meg fellélegezhetne egy kicsit.

2016. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4


dehát pont ez az hogy nem támogatta...!


Amúgy meg a bankárbérenc Clintonné sem jobb! Egyik kutya másik eb. Mindkettőt ugyanakkora szégyen támogatni!

2016. júl. 26. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hibáztak clintonék mégis Hillary Clintont tartják a jobb elnökjelöltnek, még Sanders is azt mondta hogy őt támogatja, és arra szólította fel a híveit hogy szavazzanak Hillary Clintonra.

Orbán meg csak a menekültekkel van elfoglalva mintha egyébként más probléma nem is lenne Magyarországon, ideje volna már felébredni neki az álomvilágából. Trump ép ojan idióta mint orbán, félnek is a normális emberek Trumptól.



[link]

2016. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"“Ha nem hiszitek, hogy ez a választás fontos, ha úgy vélitek, hogy kihagyhatjátok, akkor gondolkodjatok el azon, hogy Donald Trump elnökként kiket nevezne ki a legfelsőbb bíróság tagjaivá, és mit jelentene ez a polgári szabadságjogokra és országunk jövőjére nézve!”"


már megint a feltételezgetések...

már ne is haragudjatok kedves demokraták, de ki verte át a választóit már a szavazás előestéjén?

2016. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"HA azonban Trump ezt mondja, de a terrorizmust annak fokozásával akarja megfékezni, ahogy Orbán is gyűlöletkeltéssel"


hát én úgy vettem észre, hogy itt egyedül a baloldal gyűlölködik

míg a fidesz a migránsválsággal foglalkozik, addig a balos plakátok csak személyeskedni tudnak

2016. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok minden van amiben egyetértek Orbánnal de ebben a menekült kérdésben igaza van. Én baloldali liberális vagyok de én kiraknám ezeket az arabokat mind egy szálig Európából, menjenek isten hírével és akkor lássam őket mikor a hátam közepét, van itt rajtuk kivül is elég beteg bűzöző.

Itt a legújabb szörnyűség amit most követtek el:


[link]

2016. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!