Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha létrejönne az Európai...

Ha létrejönne az Európai Egyesült Államok, te azt tekintenéd hazádnak, vagy Magyarországot?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Természetesen továbbra is Magyarországot.


Amúgy elég délibábos elképzelés pont most felhozni, mikor a britek épp elhagyni készülnek ezt a kócerájt.


Nem lesz a belátható jövőben Európai Egyesült Államok.

2016. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
25%
Szerintem már rég ezt kelett volma csinalni egyesülni kelett volna, nem pedig kiléokedni stb, meg a masik az hogy így tuti gazdaságilag is egy kicsit stabilabb lábon allnánk, mint ahigy most is vagyunk egy egy kis állam, viszont ha egyesülnénk, akkor szerintem az ilyen gényebb kelet európai allamok is egy kicsit jobban állnának, mint ahogy jelenleg is van, az meg most mellékes hogy mit tekintek a hazámnak, az telejesen mindegyár
2016. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen Magyarországot. :)
2016. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az USA-ban is az ember először californiai és utána amerikai. New York meg már szinte önálló világ.

Szóval előbb magyar, majd ezután büszke európai.

2016. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországot. Sőt, ha létrejönne a Világi Egyesült Államok, még akkor is Magyarországot.
2016. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Mindkettőt. Nem értem miért kellene csak az egyiket választanom. Vagy talán ti gyűlölitek hogy európaiak vagytok?
2016. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, én magyarországon élek, de az legjobb tudomásom szerint Európa közepe...
2016. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 partizana ***** válasza:
57%
Nem fog létre jönni ilyen állam sosem, de ha mégis akkor Magyarországot (főleg, hogy egy ilyen itt 5 év alatt szétesne)
2016. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szántóvető ***** válasza:
43%

nem jön létre sosem,ezt csak a soros-bérenc balosok erőltetik ill tartják a köztudatban.

nagyobb esélye van az eu széthullásának mint bármilyen újfajta egyesítésnek szerencsére.

2016. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Na látom beszabadult a sok lepontozó turbómagyar...
2016. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!