Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok még akkor is...

A balliberálisok még akkor is ennyire Eu pártiak lennének, hogyha a migránsok miatt elveszítenék az ingatlanjukat vagy tönkremenne az életterük?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom a balliberálisoktól, hogy azért szavaznak igennel majd a népszavazáson, mert annyira szeretik az EU-t, hogy nem mernek ellene véleményt alkotni, kritikáz megfogalmazni.


Ez az egész befogadósdi csak az EU hóbortja, azon belül pár nyugati politikusé.

Egy 500 milliós közösség, ekkora GDP-vel, olyan rendszert tudna alkotni, amin egy szarvasbogár sem jutna át.Az embercsempészeket meg azelőtt likvidálni tudnák a titkosszolgálatokkal, hogy azok bármit is tennének.

Tehát, ha akarnák tudnának jól dolgozni.

Csakhogy a tudni, meg az akarni két különböző dolog.



Az Eu politikusai nem akarják, Nyugat-Európában ez a színesek befogása "sokszínűség" az állami ideológia, emiatt nem akarnak tenni semmit.

Ezt az állami ideológiát, igyekeznek kiterjeszteni, ezért erőltetik a kvótát.


Na, de térjünk vissza a kérdéshez.

A balliberálisok,vajon akkor is ennyire az EU-t támogatnák feltétel nélkül, hogyha emiatt a bevándorláspolitika miatt el kellene költözniük, tönkremenne a környék, netán valamelyik rokon, családtag a migráció áldozatává válna valamilyen módon?


Ui:nem vagyok Fideszes, sohasem szavaztam rájuk.

De, azt, hogy szembeszálltak az EU bicskanyitogató terveivel az teljesen rendben van.



2016. júl. 30. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Ez az élettér ez ilyen náci dolog?
2016. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az élettér elmélet (Lebensraum) náci dolog.Más csoportok életterének elfoglalásáról szól.


Én viszont a saját élettér védelméről beszélek, az olyanoktól, akik elfoglalnák,átformálnák.

2016. júl. 30. 17:17
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Jó dolog hogy vannak ilyen okos emberek mint a kérdező, akik jobban tudják mit gondolnak a balliberálisok, a titkosszolgálatok, a politikusok, stb. mint saját maguk. Taníts minket, ó szalmabáb-gyártó nagymester!
2016. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Elég érdekes liberálisokat ismersz te, én se ismerősöktől, se közéleti személyektől nem hallottam még, hogy az igenre szavaznak, Fodor Gábor kivételével. De tegyük fel, hogy van mondjuk egy százalék balliberális, aki az igenre szavaz, ők szerintem azért, mert úgy gondolják egy közös problémából Magyarországnak is ki kell vennie a részét.
2016. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem birod a "libsiket" mi? Javaslok valamit: szoktam ezt mondani az un baloldalégetőknek. Tudd meg mi az., mer halvány lila ibólyád sincs, aztán utáld...
2016. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5.

Jól tudom mi az.Éppen ezért nem bírom őket.

2016. júl. 30. 18:36
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes hogy mindenki a liberálisokat szidja pedig a konzervatívok legalább akkora mértékben hozzájárulnak.

Pl a Pápa konzervatív

2016. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem ezt a libsizést.

Ki hívta be a menekülteket? Merkel.

Milyen pártállású? KERESZTÉNY KONZERVATÍV.


Hol vannak itt a liberálisok?

2016. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Rossz szótárat használsz, a szélsőjobb tájszólásról szólót vedd elő. Náluk a liberális = nem fajgyűlölő.
2016. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Ezt úgy érted, hogy amikor elmondják neked a véleményüket, utána bemutatkoznak: balliberális vagyok?

Vagy te majd eldöntöd, ki balliberális, ki más?


Aki igennel akar szavazni, az egészen másért teszi. Hogy csökkentse a Fidesz gőgjét. Mert egyébként pontosa ntudja, hogy tök mindegy, mit tesz. Az eredmény akkor is ugyanaz, ha el se megy , ha igen, ha nemet mond. Csak az utóbbi esetben Orbán úgy érzi, nagyobb biztonságban folytathatja disznóságait. Ha ez a kérdés a migrációról szólna, egészen másképp kommunikálnák.

Amúgy ábrándozz csak pánikról, pusztulásról, vagy bármiről, ez kizárólag annak rossz, aki ilyesmikkel foglakozik. Vannak, akiknek elég, ha tudják: az ábrándozás és a valóság két független dolog.

2016. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!