Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budaházy György előzetes...

Budaházy György előzetes letartóztatását meghosszabbították. Miért?

Figyelt kérdés

Ha volna bizonyíték ellene, már nyilván elítélték volna, ha meg nincs, akkor el kellene engedni.


[link]


2010. ápr. 18. 08:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugye meggyanúsított MSZP-s politikusoknál sokszor hallottam a liberókat az ártatlanság vélelmére hivatkozni, Budaházynál soha. Ez miért illet meg egyeseket, míg másokat nem?
2010. ápr. 18. 08:40
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

". Az indoklás szerint szabadlábra helyezése esetén fennállna a szökés, elrejtőzés, illetve a bűnismétlés veszélye. "

Remélem hosszú időre hűvösre teszik, amúgy nem tudom mit véditek azt a bűnözőt. Én pl nem védem Hagyót meg a többi idiótát, akkor nektek miért kell mindig a saját bűnözőiteket védeni?

2010. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, ha bizonyíthatóan bűnöző, terrorista volna, már elítélték volna. Őt nem védi semmilyen titoktörvény, vagy mentelmi jog, még sem képesek rábizonyítani semmit. Engedjék végre haza a családjához.
2010. ápr. 18. 08:59
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Csak hogy Hagyó ellen van bizonyíték, Budaházy ellen meg nincs! Vagy a számodra ez lényegtelen?
2010. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ember! Mi az hogy saját bűnözőnk? Nekem nem rokonom. És egyáltalán honnan veszed hogy bűnöző? Ha ez lenne már elitélték volna. Az hogy így húzódik csak azt bizonyítja hogy nem tudják.
2010. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Éppen annyi bizonyíték van ellene,mint a Józsefvárosi polgármester ellen.Az is legalább ennyi ideje van letartóztatásban.

A nyomozás,tanukihallgatások sok időt vesznek igénybe.Budaházy pedig bűnöző! Aki védi,az a bűnösöket pártolja.

2010. ápr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig két bizonyítékkal próbálkoztak be, mind a kettőről kiderült hogy hamis. Feltehetőleg a hatalom próbálja őt megtörni, hogy "írjon alá". Kíváncsi vagyok, hogy OV alatt mi lesz Budaházyval.
2010. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

"Aki védi,az a bűnösöket pártolja."


Ez csak akkor lenne igaz ha elitélték volna..

2010. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
A zuschlag is elég sok ideig volt előzetesben, kit érdekelt? Ezek szerint ő is előzetesben van ameddig gyűjtik ellene a bizonyítékot, kit érdekel? Nagyon jó helyen van ott becsukva.
2010. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:20

De fogd már fel hogy lassan 1 év alatt két bizonyítékot szereztek ellene (azok bemutatása is jogszerűtlen volt, a TV-ből tudta meg...) és mindkét bizonyíték koholmány volt.

2010. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!