Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország életszínvonala...

Magyarország életszínvonala süllyedt a legtöbbet Európában az elmúlt 25 évben?

Figyelt kérdés
Van más európai ország, ahol a rendszerváltás óta nagyobb életszínvonal süllyedés volt, mint itt?
2016. aug. 3. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ukrajna, Szerbia, Fehéroroszország. Ők rontottak, illetve Románia sem valami sokat fejlődött.
2016. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Románia leljebb zuhant. Vagy kitudja, talán rendszerváltás utáni első években, mondjuk két háromévig leljebb volt mint most. Bonyolult ez igy.
2016. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez most hangulat keltés, vagy komoly kérdés? Ha komoly kérdés, a válaszhoz először is határozzuk meg mit is értesz élet színvonal alatt, hiszen nem egy egzakt fogalom, több szemszögből több féle mérőszámmal is megfogható, egy főre jutó GDP, HDI, PPP vel számolt jövedelem, szimplán átlag jövedelem, medián jövedelem PPPben, szimpla medián jövedelem, munkanélküliségi ráta, leszakadó réteg tovább tanulási aránya miben méred az élet színvonalat? Mert így önmagában nézve elég szubjektív, pl a görögök is siránkoznak, Milyen szar lett az élet színvonal, miben akarjuk mérni, mert ha csak így érzés alapján, akkor mindenki a saját problémáit fogja a legnagyobbnak tartani..
2016. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sőt nem akarom a fidesz alá adni a lovat, de az élet színvonalba az is beletartozik, hogy el tudsz e menni úgy uszodába nőként, hogy 3 migráns Meg ne fogdosson, vagy egy szilveszteri utcai bulira anélkül hogy molesztálnának, vagy ha a fiad elmegy pénteken bulizni és a terror támadástól túlterhelt szolgáltatók miatt nem éred el reggelig, ideggörcsöt kell e kapnod, Hogy lehet rossz helyen volt és lemészárolták.. mi az életszínvonal szemszöge számodra?
2016. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az életszínvonalam csak emelkedett amióta élek, igaz pont a rendszerváltás után születtem, szóval nem tudom milyen volt előtte.
2016. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!