Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik el sokan, hogy...

Miért hiszik el sokan, hogy itthon már sosem lehet jó az emberek élete? Az elkövetkező években jelentős fizetésemelésre lehet számítani, ezt több megbízható forrás is állítja.

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hajrá mutasd a "megbízható forrás is állítja".... Állítani én is tudok dolgokat kenőpénzért... Híradóban/médiában olvastad?!

Azt se kell elhinni, hogy idézem " a munkanélküliek létszáma csökkent" - elárulom hogy ezek csak a bejelentett emberekre van alapozva, sőt azokat is bele számolják, akik idekint vannak bejelentve. Pl én se voltam bejelentve anno 3évig, hogy munkanélküli voltam.

Azt is megkérdezem: Mennyivel "nőtt vagy fog nőni" az az állítólagos otthoni fizu??? Mi, 10ezer talán? Amivel nem lesz nagyon kisegítve az ember. Az átlag ember kap 70-110 ezret...albérlet (mondjunk egy olcsót) 50ezer, akkor bérlet 10ezer, rezsi 40-50 ezer...és a kaja +gyógyszer egyéb szükséglet/ruházat meg sehol... Gratulálunk.

Pályakezdőként ott szívtam 4éven át... Abból az ottani keresetből külön menni se lehet.

Idekinn sokkal jobb s férre is lehet tenni, otthon semmi lehetőség sincs a rendes élethez.

2016. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Linkelhetnéd azokat a forrásokat, szeretnék egy kicsit nevetni!
2016. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!