Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit szólnátok ha átalakulna...

Ti mit szólnátok ha átalakulna a Fidesz vagy a kormány?

Figyelt kérdés

Elsősorban Fideszeseket vagy inkább Fideszeseket kérdezek.

Ugyértem a kérdést hogy akkor is rájuk szavaznátok ha a karmester lelépne, visszavonulna, vagy váltanátok?

Én kifejezetten Fideszfóbiás vagyok mostmár(dacára annak hogy rájuk szavaztam). Személyszerint a legpofátlanabb társulatnak vélem őket, akárhogy is van. Viszont Viktor sem lehet örökké miniszterelnök... Ha már a Fidesz valószinűleg sokáig kormányon lesz bármikor lehet egy átformálódás mint a 10-12 évvel ezelőtti kormányban, persze ott az MSZP esetében. (Ma akadtam erre és néztem meg, ez ihlette a kérdést: https://www.youtube.com/watch?v=YBFqwhaSTf8 érdekes volt visszaemlékezni{meg picit szomorkodni..:D, de nem ez a lényeg } )

Ugyan kevés jobb értelmesebb alak van a Fideszben Viktoron kívül(részemről legalább is) de bármikor megeshet egy ilyesmi trónkövetelés. Ha meglenne mit szólnátokhozzá? És kit látnátok szivesen egy Fideszt átalakítani?

Részemről Rogán Antal, Pintér Sándor, Szijjártó Péter azok akikre rá tudom fogni hogy közelednek Viktorhoz érzelmileg.

Tehát?

(Csak anyit kérek hogy most ne nagyon marakodjatok, mer ilyen kérdésben az gyakori ha szabad igy fogalmaznom..XD.)



2016. aug. 4. 14:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs azt akartam írni hogy érTelmileg*
2016. aug. 4. 14:18
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondanám, hogy na, nyomorogjon tovább az ország.
2016. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen amugy ezt ugyértem hogy picit normalizálódna is a kormány. Nem kell ennyire utánna nyomorogni, (elvben, mer ez nem mese világ nyilván)
2016. aug. 4. 14:21
 4/5 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
Rovarevő létére még vegán is?? Rogánnak már ideje lenne távozni. Nem mintha zavarna, ha valaki rovarokat eszik, de egyszerűen undorítónak tartom. Ráadásul büszke is erre.
2016. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nincs ellenzék. Utálom a FIDESZ-t, de komolyan, amúgy mi az alternatíva? Sajnos kb. semmi.

Szerintem még a legjobb opció a sok sz*r közül az lenne, ha Lázár átvenné a miniszterelnöki posztot.

Ravasz, sunyi politikus ő is, de legalább intelligens, és racionálisabban gondolkozik, mint Viktor papa.

Rajta legalább olykor tényleg látom, hogy ez a sok agymenés (a stadionok úgy nőnek ki a földből, mint a gomba; az Orbán-pajtások vagyonosodása, ld. Mészáros Lőrinc) b*ssza a csőrét.

2016. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!