Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttam a politikusok vagyonnyi...

Láttam a politikusok vagyonnyilatkozatát. ÉS felháborítónak tartom hogy orbánnak adóssága van! Nem fogunk össze mi fideszesek, és fizetjük ki helyette a banknak hogy ne nyomja adósság teher a vállát, és jobban tudjon koncentrálni az ország javáért?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Trololololo
2016. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Látom te fanatikus migránspárti vagy, azoknak adnád a pénzt...
2016. aug. 4. 21:38
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
van 50 hektár földje, Erdélyben kastélya, Londonban lakása, meg egy papirlapon amin a vagyona 95%-át nem tünteti fel adóságga gondold át, amúgy meg trollkérdés :D
2016. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Ja, persze, ha nem akarok Orbánnak pénzt adni, akkor migránspárti vagyok. Értem.
2016. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Orbinak kötelet adunk, nem pénzt.
2016. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem teljesen komoly volt és semmi valótlant nem állítottam. Téyleg szeretném ha összedobnánk neki azt a pár millát amivel a bankoknak tartozik. Ő is megtesz értünk mindent, akkor mi miért ne segíthetnénk a mi védelmezőnknek?
2016. aug. 4. 21:49
 7/13 anonim ***** válasza:
szenttéavatós, ezzel a kérdéssel lejjebb adtad a színvonalat
2016. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy nekünk kéne segíteni kitudja maga is fizetni valószínű, ez semmiben nem befolyásolná a kormányzását.
2016. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem elég neki az, amit lopott? Még adjunk neki még többet?
2016. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De most maradjunk annál a képnél hogy nem lopott semmit(természetesen nem igaz) akkor is egy miniszter ki tudná fizetni.
2016. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!