Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint az egészségügy...

Akik szerint az egészségügy "feneketlen kút", ezért felesleges rá költeni, azoknak mi a véleménye az állami médiáról?

Figyelt kérdés
Az nem felesleges pénz költés, az nem feneketlen kút, az szükséges?
2016. aug. 5. 11:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8: egyrészt köszönöm- bár teljesen felindulva írtam- másrészt, ha tudtok,valahogyan vakarjatok össze annyit,h magánba elmehessen,ha már az állam ennyire "képes".
2016. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Éppen lehetséges lenne többet költeni az egészségügyre. Csak épp a kormány nagy többségű támogatottsággal rendelkezik, akik követelés nélkül támpgatják. Azt csinál amit akar. Ha hagyja az egészségügyet a mélypontra zuhanni, megteszi.
2016. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy szólok megint,de sztem az a baj,h ugyanazt csinálják,amit az előző kormányok,a Kádár-éráig visszavezetve. Mindent megtágyalnak-ami helyes- de az eü.- nek mindig az jut,amiből marad,ha értitek. Ebben nem terveznek előre reálisan. Ez egy olyan ágazat,ahol nincs bevétel. De költséghatékonyan pl. A diagnosztizációt lehetne tervezni(gépek kihasználtságára gondolok). Nem hiszem,lehet,ezzel egyedül maradok,h fizetést sem lehetne emelni a szektorban. Igen, a média leadja, emeltek 9 év után 10%-ot. Csak az nem annyi,mert pl.mindenféle(délutános,esti,járványügyi) pótlékot elvettek.

Ugyanott vannak ahol voltak,nem lett nekik jobb,max.nettó 1-2 ezer,9 év után. (Bocsi,9 éve 90-100 ft-ért vettem a kenyér kilóját,ma 300-ért,de 250-ért utaznom kell érte. Vagy veszem helyben 360-ert).

Ja,persze,bevezették az egészséges étkeztetést. Szültem,a kórházi dietetikus mondta,semmi olyat nem ehetek,ami puffaszt,mert a baba is puffadni fog. Az ebéd finomfőzelék volt 1.5 dl,magában,lakj jól:)

2016. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Cirmoscica...

megértem, hogy nem akarod, mert kollégáid...

de a leletek birtokában én a szart kiperelném abból, aki ezt csinálta a gyerekemmel...

2016. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!