Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek fejlödik Magyarors...

Szerintetek fejlödik Magyarország?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok ilyen peszimista de mintha rendszerváltás óta fokozatossan visszafejlődnénk,tehát összehasónlitva 1990-et meg a mai életszinvonalat borzasztó az életszinvónal,mikor fogunk valóban fejlődni?
2016. aug. 7. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Határozottan igen, csak a fejlődés iránya még nem meghatározott. (Előre, vagy vissza, ki tudja.)
2016. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan nem érzem borzalmasnak az életszínvonalat,de az tény,hogy közeledni nem igazán tudtunk a rendszerváltás óta a "Nyugathoz".Sőt,úgy tűnik,az egykori "keleti blokk" országai között sem állunk túl jól.
2016. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább leépül.
2016. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egy másik kérdés,hogy szerintem,a rendszerváltás előtt sem volt "egetverő" az életszínvonal,csak akkor mi voltunk a "legvidámabb barakk" és a többi "testvéri" országhoz képest jól álltunk.A nyugati országokhoz képest persze akkor sem,de mivel akkor még nem voltunk "fogyasztói társadalom",nem volt tele a média az ilyen-olyan reklámokkal("ha nincs meg a legújabb okostelefonod, nem vagy ember",stb.,stb.),nem látszott annyira(legalábbis itthon),hogy mekkora a lemaradásunk a "haldokló Nyugathoz" képest.
2016. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha fejlődne akkor nem járna azon az eszem hogy idehaza vonuljak ki egy tanyára önellátónak vagy egy trópusi szigetre az adók, járulékok, rezsi és egyéb lopások elől. Mert nem érzek öszönző erőt arra hogy azért dolgozzak hogy a munkám haszna a milliárdosoké legyen. De éltem a 70-es években amikor ismeretlen volt az adó. És az emberek ösztönző erőt éreztek arra hogy foglalkozzanak szőlészettel, Zimmer Ferizéssel, háztáji gazdasággal és egyéb otthoni maszekolással mert kizárólag maguknak és családjuknak dolgoztak. A Rákosi rendszer volt hasonló mint a mai, az volt ilyen padlássöprős.
2016. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az államcsőd csak idő kérdése. A "becsületes" honatyák elintézték a sorsunkat.
2016. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy fejlődik, fényévekkel jobban élünk ma, mint 8-10 éve.:)
2016. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan lefele épül
2016. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!