Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor be akarja szüntetni...

Vona Gábor be akarja szüntetni az RTL klubot meg a TV2őt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 18:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%

Jogosan akarja beszüntetni. 100%-osan egyetértek Vona Gáborral!


Respect!

2010. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%
igen.
2010. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%
nem mindegy? Én meg elakarok menni disneylandbe...
2010. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%
Ki a szart érdekel a két legigénytelenebb kereskedelmi TV adó??
2010. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%

Objektív hírműsorok hát persze le is hiszem. Annyira lenne objektív mint a hírtv meg a fidesz.

Hol élsz te ....meg?

2010. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
36%
Ki az a Vona Gábor?
2010. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
52%
én nem értem, mi bajotok ezekkel a csatornákkal. A győzikét meg hasonlókat én is utálom, nem is nézem, de akkor sem akarom beszüntetni, mert azért vannak rajta jó sorozatok (Pl. NCIS meg hasonlók). Szerintem még ezen kívül van egy csomó csatorna, amit lehet nézni azoknak, akik nem szeretik ezeket, de akkor sem értik mit zavarja őket, ha úgy sem nézik
2010. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

A sorozatok, forma 1 stb... költöznének. 100%.

Azért van gond ezekkel a műsorokkal, mert nagyon rossz példát sugároz más országok számára.

Rákapcsol pl. egy spanyol az RTL KLUB ra magyarországi idő szerint délután 5-kor. Mónika Show, bunyóznak a cigányok. Értetlenül áll az események mögött, hogy ez meg mi a jó Isten... A bulvár után este visszanéz a csatornára, fogadja őt az analfabéta Győzike, aki csapkod üvölt, köpköd, egyszóval nem tud viselkedni. Ez nem csak a spanyolnak kínos, hanem rengeteg magyarnak is. Nem hiszem el, hogyha netán nézitek is ezeket a szórakoztató műsornak nevezett förmedvényeket, akkor azért nézitek, mert jók.

2010. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
81%

Győzike forever!!!

Csak nézzétek meg hogy semmi iskolával nulla hanggal mennyit elért és ha elfogy a zseton akkor irány a tv! Hééé RTL KLUB gyertek hozzám van egy gyerekem egy macskám két tengerimalacom meg pár tucat halam,, ja és egy életnyi hitelem... Én is jól akarok élni!!! És még énekelni se tudok

Holnaptól sztár leszek!!! :D:D

2010. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

jobbik nem


de én igen

2010. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!