Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy mennyire megváltozott a gyk felhasználók politikai összetétele?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen a kérdés a régi felhasználóknak szól.

Én kb. 4 éve regisztráltam a gyk-ra. 3 évig aktív voltam, majd letiltottak és egy fél évig nem is regisztráltam újra. Most pár hónapja jöttem vissza, és szinte teljesen megváltozott a gyk összetétele.

Megnőtt a kommunisták ( nem az MSZP-sek, hanem a kommunizmus híveinek ), a liberálisok, a nyugat-ellenesek száma, csökkent az MSZP-sek és radikálisan csökkent a Jobbikosok száma, többen lettek a Fideszesek, illetve a baloldali liberálisok.

Egy jó másfél éve még alig volt 60% alatti Jobbikos válasz ( persze régebben is előfordultak hogy összegyűltek a másik párt támogatói és le lettek értékelve a Jobbikosok ), most alig van egyáltalán Jobbikos válasz, de ha van is, töredéke kap 60-70%-nál jobb értékelést. De ez csak egy példa. Mint említettem megnőtt a Fideszesek száma ( persze őket könnyű megismerni, van egy pár 60% körüli, de a többiek 10-20-30%-osak ), de nőtt a nyugat ellenesség és a szélső liberalizmus is.


2016. aug. 7. 15:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Annyit észrevettem, hogy kevesebb a jobbos, több (stagnál) a baller.


Egyébként rá lehet erre unni végül, én is már csak megszokásból vagyok itt, de amúgy értelme nem sok az egésznek.

2016. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!