Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy mennyire megváltozott a gyk felhasználók politikai összetétele?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen a kérdés a régi felhasználóknak szól.

Én kb. 4 éve regisztráltam a gyk-ra. 3 évig aktív voltam, majd letiltottak és egy fél évig nem is regisztráltam újra. Most pár hónapja jöttem vissza, és szinte teljesen megváltozott a gyk összetétele.

Megnőtt a kommunisták ( nem az MSZP-sek, hanem a kommunizmus híveinek ), a liberálisok, a nyugat-ellenesek száma, csökkent az MSZP-sek és radikálisan csökkent a Jobbikosok száma, többen lettek a Fideszesek, illetve a baloldali liberálisok.

Egy jó másfél éve még alig volt 60% alatti Jobbikos válasz ( persze régebben is előfordultak hogy összegyűltek a másik párt támogatói és le lettek értékelve a Jobbikosok ), most alig van egyáltalán Jobbikos válasz, de ha van is, töredéke kap 60-70%-nál jobb értékelést. De ez csak egy példa. Mint említettem megnőtt a Fideszesek száma ( persze őket könnyű megismerni, van egy pár 60% körüli, de a többiek 10-20-30%-osak ), de nőtt a nyugat ellenesség és a szélső liberalizmus is.


2016. aug. 7. 15:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
szerintem meg pont akkora eszetlen senki suttyók vannak mint a kezdetek óta. de lehet csak te veszel észre apró részleteket.
2016. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is járok ide már évek óta, de nem vettem észre, hogy megváltozott volna bármi is. Maximum több lett a liberális, de ennyi.
2016. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit zavaros ez a kérdés, nekem az jön le belőle hogy kb. mindenkiből több lett.
2016. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érdekes.


Én majdnem két éve vagyok itt fent (idő közbe engem is tiltottak) és nem is tudom...hmm


Több ,mint fél évig voltam -vallásos zsidóként- anticionista ,majd rájöttem ,hogy egy hülyeség és onnantól már nem tartom magam semelyik politikai irányzathoz.

Én hülyeség-ellenes vagyok és ennyi. Meg szabadelvű nem-liberális ,hanem szó szerint szabad elvű! Nem követek én politikailag senkit ,magamat követem és ennyi.

2016. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem sokat változott az évek alatt, mindig van pár radikális eszetlen tini akit ki kell gyomlálni mert érdemben semmihez nem tudnak hozzászólni csak hőbörögnek.
2016. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valóban amúgy, cirka 2-3 évvel ezelőtt szinte csak Jobbik-osok voltak itt. Ezt én sem értem..
2016. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ugyanazok vannak itt akik cirka 2-3 éve még jobbikosok voltak, csak megunták, jó reggelt ;) divatmagyar senki volt az összes.
2016. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2009-10-ben sok volt a Fideszes.

A Jobbikos mindig is túlreprezentált volt, de főleg 2012-3-ban.

Aztán most hogy Vona cuki kutyusos néppártosdi kampányba kezdett.

A Fidesz pedig nem százmilliókat lop mint az MSZP, hanem milliárdokat, - és semmi ügyészi rabláncos elvezetés -

kicsit halkabb lett a népi-nemzeti oldal radikális szárnya.


De ez nem az oldal hibája- ha reálisabban lát a nagyközönség.

2016. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kommunisták számának a növekedését aláírom.
2016. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg amúgy azért, mert a Jobbik-os tábor, velük együtt én is nagyot csalódtam. Évekkel ezelőtt még sokan bíztak a változásokban, amit a Jobbik ígért. De rájöttek az emberek, hogy ez mind bullshit, sose fog kormányt váltani a Jobbik, és emiatt már egyfajta beletörődés avagy külföld felé orientálódás játszódott le az emberekben.
2016. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!