Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz bevándorlás politikáj...

A Fidesz bevándorlás politikája a migránsok megállításáról vagy a kampányról szól?

Figyelt kérdés

Ha nem a kampányról szólna:

-Elfogatták volna mikor a Jobbik jóval előttük kérvényezte a népszavazást ez ügyben.

-A népszavazást nem 1 éves gigakampány előzné meg milliárd forintokból.


Szerintetek?



2016. aug. 8. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nincs megvalósítható bevándorlás politikája, csak kampány. A népszavazás értelmetlen. Szavazhatnánk arról is, hogy télen ne essen a hó, legalább olyan értelmes téma.
2016. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen csak a kampányról.


Orbán meglovagolta a menekülttémát meg a terrorizmust, ahogy csak tudta, a maximumot hozta ki belőle. Egyszerre használja ki az otthonról menekülők nyomorát, és a terrorizmusban meghalt embereket is, csak hogy nyomuljon előre. Szerintem rekordot döntött még a politikusok között is, hogy lehet valamiről lökni a sódert és gyűlöletet kelteni, miközben minimálisat tenni. 2 évvel a választások előtt, meg ugye a Fidesz népszerűségcsökkenését figyelembe véve ez nekik nagyon jól jött.


Habár nem értem, kik és miért harapnak rá erre a hatalmas lufira, mégis sokaknak bejön a saját adójukból való hülyítés. Van az én baráti körömben is menekült- és kvótaellenes, de még ő is csak felháborodik ezen a propagandán.


De nem baj, én már látom a szemeim előtt, hogy pár év múlva Orbogan önpuccsa után a diktatúra bevezetésének is tapsikolni fog jó pár értelmiségi.

2016. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
mit akarnának már megállítani. Az elmúlt másfél két évben aki erre tévedt gond nélkül bejött az országba. Megakadályozni nem akkor kell amikor évente jön be 2000 ember hanem amikor naponta 10000. De ezen rég tűljutottunk nyugaton már csak az az 1-2 agyhalott szêlsőséges emlékeztet rá hogy volt egy migránshullám.de igazából ennyi. Itt meg 15 évig erre épül majd a fityeszpropaganda.
2016. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 acelsziv ***** válasza:
74%

Az egész csak figyelemelterelés a napi aktuális lopásokról. És persze maga a kampány is jókora pénzlenyúlási lehetőség.

Inkább az a probléma, hogy ez az intézményesített gyűlölködés ott csapódik majd le, ahol nem kellene és olyanok fognak szívni akiknek semmi közük se a migránsokhoz, se a terrorizmushoz.

2016. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
ugyan minek kampányolna? a baloldal saját maga ellen teszi
2016. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

"De ezen rég tűljutottunk nyugaton"


én úgy emlékszem dugig volt a keleti, ti még vadul téptétek magatokat, hogy nincsenek is semmiféle migránsok csak a tolvaj fidesz a tolvaj dolairól akarja ellopni a figyelmet :DDDD


fogjátok be libsik ez a hajó elment

2016. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!