Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy azóta nem szidják az...

Gotland kérdése:

Hogyhogy azóta nem szidják az emberek a romákat és a zsidókat annyira, hogy a migránsokkal is lehet foglalkozni?

Figyelt kérdés

Miért kell folyamatos ellenségkép a társadalomnak?



(Tudom, tudom, majd fogadok be pár migrit és majd elvágják a torkomat, illetve a szomszédom cigány legyen, hogy meglopjon, no meg a másik legyen egy zsidó, és na attól kérjek kőcsön! - de ezen kívül miért szükséges az ellenségkép?


2016. aug. 9. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem se a cigány(tisztelet a kivételnek) nem kéne, se a muszlim bevándorló. Mindkettő az a nép, akihez igazodjon a gazdaszervezet...
2016. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Amióta nincs a "jön mind a 23 millió román".
2016. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem se a cigány(tisztelet a kivételnek) nem kéne, se a muszlim bevándorló. Mindkettő az a nép, akihez igazodjon a gazdaszervezet...
2016. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Mivel sokkal nagyobb veszély jelentenek a migránsok, mint a cigók, de igazából egyiknek sincs Európában keresni valójuk.
2016. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
A cigányok még nem válltak magányos merénylővé vagy terroristáva, hogy megöljenek egyszerre minél több embert, pegig simán mondhatnák, hogy milyen sokan utálják őket.
2016. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Hát, itt Észak-Magyarországon még mindig vannak romák, nem igazán tűntek el csak azért, mert telenyomják a migráns hírekkel úgy, hogy az meg már a fülünkön folyik ki.

Attól, hogy itt vannak az arabok a határnál, nem kedveltem meg jobban a már itt lévőket és, hogy őszinte legyek, ők sem lettek jobb fejek.

Azt meg tessék már nekem elnézni, hogy elég nekem az egyikkel hadakoznom és nem szeretnék egyszerre mindkettővel, ráadásul úgy, hogy közben szivattyúzzák ki a pénzt a zsebemből.

És mielőtt valaki "lerasszistázna" el kell mondanom, hogy nem vagyok az. Rendkívül örülök a kínaiaknak, hogy legalább olcsóbban megvehetem, a sz*rt, és az albánoknak, hogy moshatom a pénzüket. Az ő pékáruik legalább finomak.

2016. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"zóta nem szidják az emberek a romákat és a zsidókat annyira, hogy a migránsokkal is lehet foglalkozni?"


Talán végeztél valami felmérést?

Én nem vettem észre ebből nagyon semmit.



"Miért kell folyamatos ellenségkép a társadalomnak?"


Gyere Borsodba, majd megmutatják neked, hogy megy ez :)

Pár nap után rá fogsz jönni, hogy nagyon el vagy tévedve.

2016. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Én mindhárom idegen fajt irtanám, nem szerettem meg attól a cigger vagy zsidó fajt, hogy itt az arab.
2016. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyébként miért kellene, különösen a migrácsokat meg az ómigrácsokat annyira szeretnie mindenkinek gótika?


Persze mivel egy egybiten vegetáló fotelproli lehetsz valószínûleg így gondolom felesleges választ várni, de ti úgy pátyolgathatjátok õket ahogy akarjátok, csak ne más farkával verjétek a csalánt! :)

2016. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

11:35

En meg teged irtanalak.

2016. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!